Csak szex?

itt vagy: Eropolis > Belváros > Forum

Ha elfelejtetted a jelszavad...
Ha még nem vagy tag...

Csak szex?
Semmi érzelem, csak szex? jó ez így?
Hozzászólnál? Gyere és regisztrálj!
szangoma#72009-06-06 14:12:00
Nos nem látom d remélem nem én vagyo az elsö aki ide ír .
Ha mégis akkor a következöket akarom elmondani , szerintem az korfüggö. Olvatam egy jopfa dolgot hogy huszévesen szinte mindegy, harmincas korosztály már válogatósabb , a 40 es az inkább a 30 asokat részesiti elönyben és az ötvenesek a 20 éveseket keresik ,
Bár enm értek vele egyet , de szerintem érzelmek nélkül mindez olyan minha az ember megtörli az orrát , Nöknél meg tapasztalataim szerin ez vagy alkohopl függö , vagy ha nincs katalizátor akkor ez nem megy , hacsak nem hivatásos , ami persze mindent borit 
csók
Árpi
rudrig#62009-06-04 08:29:48
Két (vagy több) ember egymáshoz való kapcsolata sosem egyszerű. Az eredeti témaindító kérdéshez: CSAK szex, érzelem nélkül szerintem nem létezik. Valamilyen szintű vonzódás a másikhoz mindenképpen kell. Lehet ez alapesetben az a bizonyos állati-testi vonzalom, de mivel mi mind emberek vagyunk, biztos hogy nem marad ezen a szinten. Egy hosszabb kapcsolat pedig egész biztos hogy idővel átalakul, elmélyül. Amúgy, ha jól belegondol mindenki a maga kapcsolataiba, szerintem 90% feletti arányban fizikai, testi vonzalommal kezdődtek. Hogy azután mi lesz belőle, az a partnerektől függ, kölcsönösen. Az a bizonyos "semmi érzelem" lehet egy alkalommal, de már a második _közös_ _akarattal_ létrejött találka feltételez valamiféle érzelmeket. Különben nem jönne létre.
ferj#52009-05-29 14:02:35
Biztos, hogy nem ennyire egyszerű. Minden esetre az ember kíváncsi. Kíváncsi, hogy milyen egy fiatalabb, egy vele egykorú, vagy egy idősebb hölggyel a szex.Ha sikerül, összejöhet egy olyn idősebbel, aki meg éppen "fiatal bikát" keres az impotens férje helyett,vagy csak mellé fiatal szeretőt.Esetleg hármast.Persze az is előfordul, hogy a férfi lát közvetlen közelről egy szeretkező párt, és feltámad benne a vágy, hogy a férfit ő is megérintse, kapcsolatba lépjen vele. Ha ez találkozik a másik vágyaival, máris a biszexualitásnál tartunk. A dolog természetesen ennél is bonyolultabb.
piszke2009#42009-05-28 22:22:22
Válasz a(z) 2-es üzenetre:
azért ennyire nem egyszerű ez a jelenség...talán összefügg a családi kapcsolatokkal...jobb magyarázat kellene
erop#32009-05-05 12:52:29
A(z) #3 hozzászólást egy arra jogosult személy letiltotta.
ferj#22009-05-02 04:57:56
Lehet, hogy off, de azt is tapasztalom, hogy 30-as férfi biszex, 40 feletti férfit is keres. (Nem homo!) Talán felfedezhető benne némi Oidipus komplexus. Nem tudom. ...
mota#12009-05-01 13:14:18
Üdv mindenkinek. Nagyon úgy néz ki, már más megfogalmazta azt, amit én keresek ezen az oldalon.   :-) 
Mégpedig Miskolc környékéről (ha lehet észak felé) szeretnék találni egy 40 feletti hölgyet laza, de tartós kapcsolatra. Tudom, ezek szinte teljesíthetetlen feltételek, de bízom benne, hogy valaki rácáfol.  :-) 

[1-7]



Ajánlott szobák
#bdsm_szoba3030BDSM - extrém szexualitás

#bepo2000100Különösen perverz
Ajánlott szobák
#biszex_szoba7161Biszexuális vagy, be kell lépned!

#perverzgreti200perverzek
Ajánlott szobák
#maszti_szoba1100Eropolis hivatalos maszti szobája

#centrum_szoba500Belvárosi szexmentes csevegő
Ajánlott szobák
#homo_szoba4940Meleg férfiak egymás között

#zso06100wc-d lennék Dunántúli bi/meleg pervi ffiak
Ajánlott szobák
#hetero_szoba3440Heteroszexuális vadászterület, meleg és biszex mentes övezet.

#phantom100Beszélgetés
Ajánlott szobák
#profi_csajok510Türelmi zónás csajok várnak

#profi_pasik200Türelmi zónás pasik várnak
Ajánlott szobák
#transz_szoba1420Transzszexuális csevegő








A felhasználói élmény biztosításához Eropolis cookie-kat használ. Tudj meg többet.     Rendben, elfogadom.