hirdetés
Simple vásárlói tájékoztató

Milyen egy jó szexpartner?

itt vagy: Eropolis > Belváros > Forum

hirdetés

Ha elfelejtetted a jelszavad...
Ha még nem vagy tag...

Témagazda:

pandora

Sokan írják a bemutatkozásukban hogy szexpartnert keresnek. Sokszor és sokan hivatkoznak arra hogy ez egy szexpartner kereső oldal. Nekem erről mindig a teniszpartner, kártyapartner ugrik be. :)
Vagyis hogy a partner mindössze segítő egy tevékenységben, amit nem egyedül akar csinálni valaki. Pedig a szex azért egy kicsit más...

A kérdéseim, amivel kapcsolatban érdekelnének a vélemények:

Mi a különbség a szexpartner és a barát/barátnő, vagy a szerető között?
Ki mit ért "jó szexpartner" alatt? Egy dögös ágycsatát? Testi-lelki barátot? Havert? Szerelmet? Pusztán egy tevékenységhez segítőt? A szexpartner egyvalakit jelent, párhuzamosan többet, vagy folyamatosan újabbat és újabbat? 

Hogyan képzelitek el a számotokra ideális szexpartnert? Milyen lenne az, aki után azt mondjátok, hű...megtaláltam amit/akit kerestem?

Hozzászólnál? Gyere és regisztrálj!
pandora
#635 (2019-03-19 10:33:18) |
Válasz a(z) 634. üzenetre:
Van egy olyan érzésem, hogy a nagyotmondás rekordja dőlt meg inkább. :D :D
Vagy a hogyan hízelegjünk a pasinknak rekord. :D :D

[ugrás az előzményre]
igenyes41
#634 (2019-03-19 10:31:52) |
Válasz a(z) 633. üzenetre:Az igen!! Süvegelendő teljesítmény. Csak irígykedni tudunk

[ugrás az előzményre]
pandora
#633 (2019-03-19 10:24:41) |
Válasz a(z) 632. üzenetre:
A világ leghosszabb orgazmusa 43 másodperc (ennyi a rekord!), szóval ha elérte a rekordot, akkor 31,5 perc összesen... :napersze: 
Vagy lehet hogy erről is enyhén túlzott volt a beszámoló és megdöntötte a rekordot? :D :D :D ;)

[ugrás az előzményre]
borzaslany
#632 (2019-03-19 09:44:59) |
Válasz a(z) 630. üzenetre:Na de hány perces volt az orgazmus :D

[ugrás az előzményre]
pandora
#631 (2019-03-18 21:33:23) |
Válasz a(z) 627. üzenetre:
Hát beszélni biztosan. :D

[ugrás az előzményre]
pandora
#630 (2019-03-18 21:28:44) |
Válasz a(z) 629. üzenetre:
Hűha.
A matek a(z egyik) perverzitásom.

Szóval ha feltételezzük hogy a nap egy részét, mondjuk 8 órát alvással töltött, akkor a fennmaradó 16 órában 44 orgazmus, az azt jelenti hogy átlagosan 21,8 percenként "ment el". :D :D

Szerintem én vissza se jönnék. :D :D :D
Jóból is megárt a sok. :napersze:  :D  :o 

[ugrás az előzményre]
mrbabolina
#629 (2019-03-18 18:37:39) |
Válasz a(z) 627. üzenetre:
Hat nekem volt egyszer egy lany aki 1 nap alatt 44 szer ment el a nyalasomtol :D
De ez ritka szamba megy

[ugrás az előzményre]
pandora
#628 (2019-03-18 18:33:43) |
Válasz a(z) 625. üzenetre:

Igen-igen!!! Örülök hogy ezt épp egy férfi írta. :)

Pont ez a feeling van kihalóban, amikor felépül a szikra...épül, épül, aztán kigyullad. ;) Pedig ebből a szempontból lényegtelen hogy valaki nős-e. Ez fel tud épülni akár pár beszélgetés alatt is, kétértelmű megjegyzések, indirekt húzása egymásnak...ehhez manapság mintha kevesen értenének. :(

Olyan célirányosan, gépiesen, tárgyiasan állnak hozzá egyre többen, hogy az embernek még az a libidója is elszáll, ami megvolt.
Tényleg nem értem, miből gondolják a pasik hogy a technikai megbeszélések mennyiben fognak felvillanyozni egy nőt. :D

Ma is olvastam egy reglapot, amiben a szokásos üdvözítő nőcsalogató bölcsesség szerepelt, miszerint "tudd miért vagy itt". :) :D

Miféle horgász az, aki azt akarja hogy a halak beugráljanak a vödörbe?! Jah...nincs idő belógatni a kukacot. :D :D

[ugrás az előzményre]
borzaslany
#627 (2019-02-26 19:00:17) |
Válasz a(z) 620. üzenetre:szóval ezek szerint nyalni is tudsz, nem csak dugni :)  

[ugrás az előzményre]
borzaslany
#626 (2019-02-26 18:58:17) |
Válasz a(z) 623. üzenetre:Nálam az orális dolgoknál kezdődik a szex  ;)  Vajon meg tud-e fogni beszélgetés közben, hogy akarjak tőle valamit.

Épp most izgatott fel egy pasi ,  és hozzám sem ért :) De két levélből tudta,ami egyébként talán 3 mondat is volt, hogy nem lenne fair ha megdugna és lelépne...... 
Csak azt nem tudom miből gondolta, hogy mint nős pasi vágyaim netovábbja :)

[ugrás az előzményre]
igenyes41
#625 (2019-02-26 15:21:49) |
Válasz a(z) 623. üzenetre: Ez nagyon igaz! Én is így gondolom,de volt már arra példa,hogy egy hosszú,kellemes levelezés folyamán,már sikamlós témát érintettünk,majd hirtelen stop,és megkaptam,hogy én csak levél formájában akarom kivesézni ezt a témát,mivel biztos unatkozok...Szóval,valóban izgalmas,már a találkozás előtt játszani,megfelelően előkészíteni az agyakat a játékra. Izgalmas tud lenni,amikor kettesben boroztok egy kellemes lakásban(még mindketten ruhában),de már a mocskos gondolatok ott kavarognak,és szikrázik a levegő,de még mindenki tartja magát...... Ezután persze,robban a bomba,és.......... :)

[ugrás az előzményre]
esther
#624 (2019-02-26 14:42:37) |
Válasz a(z) 623. üzenetre:

Ez mennyire így van?! :) Minden sorával egyetértek.

Éppen tegnap ecsetelte valaki levélben, hogy ha ő "nyalna ki" hát én olyat még biztosan nem éreztem, mert ő annyira jó benne..stb, stb.. Nekem meg az jutott eszembe, hogy még soha nem ragadott meg adatlapon az, hogy ha valaki ebbéli képességeit fényezte. :vigyor: 

Így van, ahogy írtad, másra kattan az agyunk, mástól indul el a vezérbogár, nem a lepedőakrobatikai képességek elmesélésétől. :napersze:  És ha azok nem is annyira magasfokúak, ( jó, 5 csillagból 4* azért legyen! :)  ) attól még lehet nagyon élvezetes a szex, mert fejben már "nagyon ott van" az illető. ;) 

[ugrás az előzményre]
pandora
#623 (2019-02-25 20:43:01) |
Válasz a(z) 620. üzenetre:
Szerintem ez egy momentum a sok közül.
A szex nem az orális játékoknál kezdődik. Nálam sokkal-sokkal korábban. 
Épp a napokban mondtam valakinek, hogy milyen stílusos. Ahogyan megteremti a körülményeket, figyelemmel. A szex már ott elkezdődik, hogy tudja melyik a kedvenc italom, a kedvenc gyümölcsöm, hogy mik a titkos vágyaim... és amikor már érzékelem hogy arrafelé megyünk, az már a szexhez tartozik.
A nő nem gép, hogy a technika legyen az alfa és omega, a hangulatunk és az orgazmuskészségünk egyenes arányban van. ;) Úgy is fel lehet izgatni egy nőt hogy még hozzá sem értél. ;) És aki ebben jó, úgy tapasztaltam, hogy a többi részében is az.

[ugrás az előzményre]
esther
#622 (2019-02-25 12:47:04) |
Válasz a(z) 620. üzenetre:

... És mellette nem árt megbeszélni sem. :)  Senkitől ne várjuk már el a gondolatolvasást! Felnőttek vagyunk, meg  tudjuk beszélni, ki, mit, hogy, hányszor, stb..szeret. Ez első találkozásokra vonatkozik, utána már úgyis a tapasztaltok után cselekszünk. :) 

[ugrás az előzményre]
globe-trotting
#621 (2019-02-25 10:33:37) |
Ez egy szubjektív dolog, ha egy nő azt mondja, hogy " de k@rva jó volt veled " akkor elmondhatom, hogy én egy jó szexpartner voltam neki. Egy másiknak nem biztos, hogy az lettem volna, de azt csak akkor tudnám meg, ha vele is kapcsolatom lenne. Szval, az sem mindegy, hogy ki mondja. Na, de ne hogy rangsoroljuk már, hogy X- nek megfeleltem, Y - nak meg nem , s ezért Y biztosan nagyobb elvárású, ergo, ha valaki neki megfelel, akkor az már tuti jó szexpartner.
Erről szó nincs. Mindig csak az adott személyhez " kell" jónak lenni, de mivel minden nő mást kíván, ezért képtelenség felsorolni, hogy milyennek is kellene lenni. Amúgy sem kell mindenkinek megfelelni.
eznemfoglalt
#620 (2019-02-24 11:20:44) |
Szerintem a jó szexpartner olvassa a másik testét, figyeli és értelmezi a jeleket. Nincs két egyforma punci, mindegyiket a neki legmegfelelőbb módon kell kényeztetni. Pl van aki azt szereti ha hatàrozott nyelvcsapásokkal kezelik, mást finoman kell nyalni, stb..
Figyelni kell és alkalmazkodni.
pandora
#619 (2019-02-17 09:52:44) |
Válasz a(z) 617. üzenetre:
És 120-an megnézték. :D :D

[ugrás az előzményre]
pandora
#618 (2019-02-17 09:47:52) |
Válasz a(z) 616. üzenetre:
Először az jutott eszembe, szerintem kicsit erős szó a szánalmas.

Aztán az, hogy - beírások alapján - itt ugyanazok vannak nagyjából, mint a többi netes partnerkereső oldalon. Vagyis mindenfélét keresnek, sokan maguk sem tudják mit.

Harmadszorra pedig az jutott eszembe, hogy társat "keresni" eleve kudarcra ítélt dolog, bárhol is legyen az ember, ahogy kudarcra ítélt dolog bármit is erőltetni. Itt is és máshol is.

De legalább annyira kudarcra ítélt dolog az is, ha valaki kizár bármit is. Az ismerkedés egy érdekes műfaj, tele meglepetésekkel. Ha valaki nem pszichopata, akkor bármikor előfordulhat hogy megtalálja a szerelem, akár akarja, akár nem. Akár itt, akár máshol.

Itt ugyanúgy emberek vannak, ahogyan az utcán, a közértben, vagy a könyvtárban. Vagy egy "komoly" társkeresőn. Vagy bárhol. Hogy valaki hol találkozik olyannal, aki elvarázsolja, azt sose lehet tudni.
Az élet nagy mókamester. ;)  :vigyor: 

[ugrás az előzményre]
esther
#617 (2019-02-17 09:12:30) |
Válasz a(z) 616. üzenetre:

..és azóta massorguy kapott 47 levelet! :vigyor:  :vigyor: 

[ugrás az előzményre]
nincs kép alexa9028
#616 (2019-02-17 00:03:24) |
A(z) #616 hozzászólást a moderátor vagy maga a hozzászóló törölte.
nincs kép alexa9028
#615 (2019-02-17 00:03:24) |
A(z) #615 hozzászólást a moderátor vagy maga a hozzászóló törölte.
pandora
#614 (2019-01-27 23:23:16) |
Válasz a(z) 613. üzenetre:
Tudom, persze... :D De csak azt tudom hogy *nekem* milyen a jó szexpartner.
Ezért kérdezem, mert talán mindenkinek más. ;)

[ugrás az előzményre]
indulgence
#613 (2019-01-25 04:48:06) |
!kep:https://www.eropolis.hu/imgs/USERGALL/8/USRf_87c49e5/0280f4.jpg
Kérdezed vagy Tudod?

De egy jó sex partner figyelmes  kielégíti a partnert és legfőképpen nem önző.!

Pusz neked:)

ui: Jók a képeid:)
pandora
#612 (2019-01-06 00:10:05) |
Válasz a(z) 611. üzenetre:
Hát most lehet hogy nagyon meg fogsz lepődni, de ismertem már olyan embert (férfit is!) aki e két dolgot nem választotta szét, és nem adta alább a teljességnél. Mert vannak a félmegoldások, és vannak az égrengetők.
Vannak akiket csak az utóbbi érdekel...

[ugrás az előzményre]
hazibarat38
#611 (2019-01-05 20:28:40) |
Válasz a(z) 609. üzenetre: Te össze keverd a sexet a szerelemmel ...ero itt csak sexet adunk egymásnak gyönyörrel. te amit írsz az egy kapcsolati élmény. 

[ugrás az előzményre]
hazibarat38
#610 (2019-01-05 20:26:42) |
Jó szex partner, az aki nemcsak magával foglalkozik sex közben ha nem a partnerével is akit gyönyör ig élveztetett. Ez jó sex partnerség.  :D Az én partnereim maximálisan élveznek. Szeretek élvezetet okozni gyönyört. 

petercs
#609 (2018-12-30 04:57:08) |
Sziasztok! Számomra olyan egy jó szexpartner, akivel ünnepnek érezzük ha egymás társaságában vagyunk, fontos hogy a partnerem különlegesnek érezze magát a társaságomban. ;)
borzaslany
#608 (2018-12-13 16:00:12) |
Válasz a(z) 607. üzenetre:Én azt sem értem, hogy mondjuk egy alacsonyabb pasi miért ír rád? 
Vagy ha eleve nem felel meg annak amit az ember keres. Persze ehhez el kellene olvasni az adatlapot.

[ugrás az előzményre]
pandora
#607 (2018-12-12 13:38:29) |
Válasz a(z) 606. üzenetre:
Ez a "kérdezd meg" azért felesleges, mert ha nálam alacsonyabb, akkor utána elköszönök tőle, ő pedig szarul fogja érezni magát emiatt. Pedig nem tehet róla hogy milyen a magassága, de én sem tehetek az enyémről. :( Ugyanakkor minden szituban minimum furának találok egy férfit akire lefelé kell nézni...

De simán elkerülhető lenne ez a szitu a paraméterek megadásával. Sose fogom megérteni azt, hogy miért akarnak a férfiak szándékosan kudarcokat beszerezni maguknak. :(

[ugrás az előzményre]
borzaslany
#606 (2018-12-12 11:18:11) |
Válasz a(z) 605. üzenetre:
Szerintük azt meg tök felesleges, kérdezzem meg ha szeretném tudni. Én pedig ilyenkor már nem is vagyok olyan kíváncsi rájuk :)

[ugrás az előzményre]
pandora
#605 (2018-12-11 22:57:02) |
Válasz a(z) 604. üzenetre:
Mondjuk azt azért nem értem a töküres adatlapos rejtőzködőknél, hogy mi olyan titkos pl. a magasságon? Abból majd felismeri valaki? :D :o 

[ugrás az előzményre]
borzaslany
#604 (2018-12-11 19:12:06) |
Válasz a(z) 603. üzenetre:Nagy tévedés, az ilyen társkeresőkön is nagy százalékban már szexpartnert keresnek. Sajnos ezt tapasztaltam.

Itt ez nem lenne megoldható mert a sok nem független pasi kiregelne ha kötelező lenne a friss kép, és a kitöltött adatlap :)

Én biztos, h kötelező tenném az adatlap kitöltését. Sőt aminek örülnék, ha lenne olyan, h csak az a korosztály tudja felvenni velem a kapcsolatot akit bejelölök. 

[ugrás az előzményre]
jokepju
#603 (2018-12-11 10:35:13) |
Válasz a(z) 601. üzenetre:
A nők többségének valóban nem megy a "csakszex", persze ez alól is van kivetel.
A partnerkeresés hatékonyságához ez a fajta partnerkereső, mint az eropolis is, nem igazán járul hozzá. Persze ehhez üzleti érdek is fűzi (reklámok, örömpolgárság). Jobb lenne, ha mindenki rá lenne kényszerülve egy részletes adatlapkitöltésre, sok friss képpel, melyek között mindenki kedvére válogathatna és megjelölhetné, mondjuk egy "érdekel" gombbal azt, akivel szívesen felvenné a kapcsolatot. A továbbiakban pedig csak azok kommunikálhatnának egymással, akiknél egyezés van. Ezzel kiszűrhetők lennének a zaklatók, a százával érkezo levélhadak és kedvencnek jelölések... Vannak ilyen párkeresők, de azok nem szexpartner kereső oldalak :/

[ugrás az előzményre]
nincs kép robi64
#602 (2018-12-10 18:06:11) |
Válasz a(z) 601. üzenetre: " a két nem egész máshogy működik."

Ebben tévedsz. Nem a két nem működik máshogy, hanem egy réteg nagyon alacsony tudatszinten van, és mivel a hasonló hasonlót vonz, ezért csoportosulnak egy helyre.
És van egy másik univerzális törvény is: Azt kapod meg, vagy azt éred el, amire a leggyakrabban gondolsz. Tehát ha valaki leggyakrabban a silány pasikra gondol, azon van a figyelme fókusza, ezzel kizárja a normális férfiakat a saját tapasztalatából.

[ugrás az előzményre]
pandora
#601 (2018-12-10 03:29:39) |
Válasz a(z) 600. üzenetre:
Igen, amit eddig is tudtunk, a férfiak nagy része a "csakszex" miatt van itt, és képes érzelem nélküli szexre, amiben a legnyomósabb alap a vonzó külső.

Ezzel el is jutottunk a puncikatalógushoz. :D Ami nem működik. :(

Ott a bibi, hogy a két nem egész máshogy működik. Mi mást gondolunk szexpartner szó mögött, nem indulunk be a puszta külsőre.

A nők bugyijába az agyukon át vezet az út, tök mindegy mit keresnek, és amíg egy nőnek az agya nincs lenyűgözve, addig nem érdekli a szex.
Agyat lenyűgözni meg azért igényel némi odafigyelést, érdeklődést, idő ráfordítást, ami a férfiaknál már gyakran kilóg a csakszex fogalmából.

Talán ezért kevés itt a sikeres randi.

[ugrás az előzményre]
jokepju
#600 (2018-12-09 06:44:48) |
Válasz a(z) 599. üzenetre:
Akkor lassan minden feltett kerdésed megválaszolódik :)
Én képes vagyok az érzelemmentes szexre, ahol a szex minőségét inkább a testi vonzalom mértéke határozza meg, de az nagyon. A nő személyisége adhat hozzá még érdemben a dologhoz, mondjuk ha megcsillan az ertelem a szemében... az is vonzó tud lenni :)

[ugrás az előzményre]
pandora
#599 (2018-12-09 04:33:44) |
Válasz a(z) 598. üzenetre:

Így igaz. És az évek miatti ellaposodással kezd bonyolódni, és ezer felé ágazni a probléma. :)

Szintén tapasztalat, minden érzelem nélkül a szex a leg-adoniszabb partnerrel is ezerszer laposabb, tartalmatlanabb, mint egy százéves házasságban egymásra fordulni. :D Ez persze nem mindenkinél van így, és jellemzően inkább nőknél, de elég sok férfi is képtelen a lélektelen "csakszex"-re.
Vagyis sokaknál kell bele valami plusz. A puszta testi vonzalom elég hamar kifúj, ha üres. Valami történet, valami extra, valami érzelem, ami több az üres szexuális vágynál, de semmiképpen sem szerelem. Ideális esetben a felek között pont egyenlően korlátok közt marad, és mindenki nyer vele. Vannak ilyenek. Talán ez az a reláció, amit jó értelemben vett szexpartnernek lehetne nevezni. 

Csakhogy a gyakoribb az, hogy vagy érzelem híján már 0-1-2 alkalom után ellaposodik és kimúlik az érdeklődés, vagy a másik végletben akkora pusztítást végez mint egy hurrikán. :( 
Az első a ráfordított időt sem éri meg, a második pedig a következményeket nem éri meg. :D Középútra meg van pár százalék esély. :(

[ugrás az előzményre]
jokepju
#598 (2018-12-08 21:45:18) |
Válasz a(z) 597. üzenetre: 
Jók a meglátásaid és ahogy látom, tapasztalatból beszélsz. 
Fontos a szexuális összepasszolás egy kapcsolatban, de mivel a szexuális élet az évek előrehaladtával - minden igyekezet ellenére - laposodni kezd, így az addig kevésbé jelentős és magunkban elnyomott igények felerősödnek. Ilyen esetben kereshetünk szexpartner(eke)t, elválhatunk, bevonhatunk másokat vagy tűrhetünk... És ez még csak a szex kérdésköre, de ugyanez igaz lehet az élet más területeire is...

[ugrás az előzményre]
pandora
#597 (2018-12-08 21:11:47) |
Válasz a(z) 596. üzenetre:
Hát igen, enyhén szólva kevésbé elfogadott, mint a teniszpartner. :D

Ami a többit illeti, ez igaz, szerintem is szinte képtelenség az, hogy egy partnerrel az élet minden területén összepasszoljunk. Kicsit talán unalmas is lenne az a nagy egyetértés, kicsit olyan lenne mintha magunkkal élnénk együtt. ;)

Ellenben úgy gondolom, hogy párkapcsolat esetén azért a szexuális összepasszolás elég alapvető kritérium, mondhatni kizáró ok ha nincs meg. Így aztán alapesetben nincs szükség másikat keresni.
Ott van persze amit írsz is, hogy egyetlen partner nem tudja minden vágyunkat, kívánságunkat teljesíteni. Ez is igaz. Ellenben saját tapasztalatból azt szűrtem le, hogy van olyan partner, aki mellett azok a dolgok amiket tőle nem kapunk meg, el is jelentéktelenednek, mert azok, amiket viszont megkapunk tőle, sokkal értékesebbek, mintsem valódi igény keletkezzen, a következményeivel, bonyodalmaival és kockázataival együtt.

Amennyiben az aktuális partner nem ilyen, akkor következik a puzzle, amikor az ember több emberből rakja össze a tökéleteset. Azért ez szerintem semmiképpen sem egy vágyott, ideális állapot, inkább átmeneti megoldás, ahol előbb vagy utóbb megérkezik az, amelyik kiszorítja a többit. ;)

[ugrás az előzményre]
jokepju
#596 (2018-12-08 14:41:03) |
Sziasztok!
Véleményem szerint azt nevezhetjük szexpartnernek, akivel elsősorban csak a szexben vagyunk partnerek. Egyszóval nem kötnek hozzá érzelmek, közösek az igényeink/vágyaink a szex terén és ezt meg is tudjuk adni egymásnak. Lehet csak egy partner mellett is letenni a voksunkat, de sokszor egy partner nem tudja minden kívánságunkat/kíváncsiságunkat kielégíteni. Nehéz olyan partnert (barátnő, szerető, házastárs) találni, akivel az élet minden területén összepasszolunk. Ha pl. szeretünk teniszezni, de a barátnőnk nem, akkor választunk egy teniszpartnert magunknak és azzal teniszezünk. Ugyan ez a helyzet a szexszel is, csak ez társadalmilag nem olyan elfogadott, mint a fenti példa :)
david33
#595 (2018-09-11 12:24:56) |
Sziasztok 
amerikai-pite
#594 (2018-09-11 03:29:00) |
Válasz a(z) 588. üzenetre:köszi, ma is tanultam valamit

[ugrás az előzményre]
pandora
#593 (2018-09-10 17:47:07) |
Válasz a(z) 592. üzenetre:
Látod ez már egy érdekes kérdés, hogy vajon melyik részhalmaza melyiknek...részhalmazai egymásnak egyáltalán vagy csak két halmaz aminek van, lehet metszete. :napersze: 
Szerintem inkább az utóbbi. Talán ezért is sántít nekem az a kizárólag szimpátián alapuló szex...
A nyelveléshez meg nem elég a szimpátia, persze nyelvelés nélkül is lehet szex, de az olyan is. :D

Na jó, nem ragozom. Van aki csinálja és van aki dumál róla. :D :D :D

[ugrás az előzményre]
warp10
#592 (2018-09-10 17:12:50) |
Válasz a(z) 591. üzenetre:

A szimpátia. A nyelvelés azért elég intim dolog, mindenféle formája, ahhoz a szimpátián kívül még erős kémia is szükséges, már amennyiben ez utóbbit nem tekintjük az előbbi részhalmazának :)

[ugrás az előzményre]
pandora
#591 (2018-09-10 13:35:53) |
Válasz a(z) 590. üzenetre:
A nyelvelés vagy a szimpátia? ;) 

[ugrás az előzményre]
warp10
#590 (2018-09-10 10:04:15) |
Válasz a(z) 589. üzenetre:

Az maximum, a legnagyobb jóindulattal az ingerklubban elég a szexhez. 

[ugrás az előzményre]
pandora
#589 (2018-09-10 08:01:50) |
Ezt jól kinyelveltétek :) huhhh de egzotikus szó lett belőle :D :D

Nekem szexuális vonatkozásban mégis kissé offnak tűnik. Számomra rengeteg ember szimpatikus, akikkel eszembe nem jutna szexelni. :) 
Kevésnek érzem a szexhez a puszta szimpátiát. 

warp10
#588 (2018-09-10 06:36:01) |
Válasz a(z) 587. üzenetre:

(Az angol egy hordaléknyelv, ezerszer jobban, mint mások, úgyhogy nem szerencsés referencia, de a görög eredetije a szimpátiának, igen.
Sym (Συμ-) + pathos = -val/vel + pátosz/érzés, együtt-érzés, ugyanúgy mint 
Sym + biosis = -val/vel + élés, együtt-élés, szimbiózis, stb. 

A SIM kártya más. :-D ) 

[ugrás az előzményre]
amerikai-pite
#587 (2018-09-09 23:37:03) |
Válasz a(z) 586. üzenetre:a szimpátia szó, az angolban legalábbis együttérzést jelent, itt a vonzalomról lehet szó, ami testi, szellemi, vagy érzelmi jellegű, esetleg ezek kevercse

[ugrás az előzményre]
pandora
#586 (2018-09-09 22:24:03) |
Válasz a(z) 585. üzenetre:
Ezt mind értem, de nekem az a szó, hogy szimpátia, kicsit mást sugall.
Szimpátiát érzek a közértes csaj iránt, akivel szoktam dumálni, a szomszédom iránt, a kollégáim iránt. Egyikükkel sem szexelek. :D 
Nekem a "szimpátia" szó szexuális vonatkozásban hideg, gyáva, felelősség-hárító, potyázó hozzáállást sugall. Persze ettől még jelenthet másoknak mást. :)

[ugrás az előzményre]
orfeusz11
#585 (2018-09-09 20:44:08) |
Válasz a(z) 584. üzenetre: Ha szimpátián alapul, akkor szerintem nagyon is túlfütőtt lehet. Nincsenek vagy minimálisak a társadalmi kötelékek, korlátok, teljesen egymásra hangolódunk, és elolvadunk egymában

[ugrás az előzményre]
pandora
#584 (2018-09-09 15:15:31) |
Válasz a(z) 583. üzenetre:
Nem tehetek róla, nekem ez olyan lélektelennek, üresnek, szomorúnak hangzik. :(

[ugrás az előzményre]
orfeusz11
#583 (2018-09-08 22:20:00) |
Számomra szexpartner kétértelmű. Vagy fizetett vagy pusztán szimpátián alapuló szeretői kapcsolatot jelent.
aleksandros
#582 (2018-08-28 23:06:34) |
Válasz a(z) 581. üzenetre:
Kivételek mindig vannak.

[ugrás az előzményre]
nincs kép parabola
#581 (2018-08-26 23:21:05) |
Válasz a(z) 579. üzenetre:maximum rovid tavon van tokeletes. Hosszabb tavon nincs. Szerintem aki azt mondja hogy van tokeletes azt elhagyta egy tokeletesnek hitt valaki. Ha nem hagyta volna el akkor a sok ev utan veszitene makulatlansagabol. Az ido atrendez mindent, egy par nem olyan mint egy sinpar hogy mindig szepen parhuzamosan tartanak a vegtelenbe, hanem girbe gurbak es ha nem figyelnek bizony a vonat kisiklik

[ugrás az előzményre]
pandora
#580 (2018-08-24 03:46:56) |
Válasz a(z) 579. üzenetre:
Bizony van. Létezik olyan személy, aki mellett egyáltalán nem igényel az ember "változatosságot", minden feszegető kíváncsiság önként és természetesen egy szálban összpontosul. Persze nem terem minden bokorban. :( 
És sajnos véges ideig tart mert illúzió. :( Minél közelebb megy az ember, annál inkább látszanak a tökéletlen részletek. Kellő távolságból viszont vonzó marad. Vékony vonal, de őrült élmény rajta egyensúlyozni. :D

[ugrás az előzményre]
aleksandros
#579 (2018-08-23 18:46:50) |
Válasz a(z) 577. üzenetre:

"Olyan , hogy tökéletes , olyan egyszemélyben nincs"

Hát van. 
És azt kívánom, hogy tartozz azon hihetetlenül szerencsések közé, akik már megtalálták!
Mert ha "feszeget a kíváncsiság", egy ilyen partnerrel lehet azt a legélvezetesebben kielégíteni. 
 ;) 

[ugrás az előzményre]
pandora
#578 (2018-08-23 17:16:59) |
Válasz a(z) 577. üzenetre:
Azért a "nem bántva házastársát" résznél elmosolyodtam.
Tényleg elhiszik emberek, hogy ezzel nem bántják a házastársukat? :O

A barátság extrákkal, az valóban jó dolog, amennyiben mindkét fél pontosan annyit szeretne. Volt ilyenem, ma már simán barátság, extrák nélkül, és nagyon fesztelenül tudunk bármit megdumálni. :)

[ugrás az előzményre]
mindentmijolesik
#577 (2018-08-23 14:52:53) |
A barátság extrákkal finom tud lenni , ha mindketten helyén tudják kezelni a köztük kialakult különleges kapcsolatot , ami átalakulhat vissza barátsággá . Volt ilyen kapcsolatom és nagyon jól tudtuk kezelni a kapcsolatott .
A szeretői kapcsolat már érdekesebb , mert ott a kapcsolatban élő egyik fél több szint szeretne az erotikában, mig partnere hallani sem akar róla , így mással teljesíti ki vágyait , igy nem bántva házas társát . Volt ilyen kapcsolatom is , nagyon szerettem őt , de mára baráti kapcsolat lett belöle , aminek forrását senki nem érti , de nekünk csodálatos emlék maradt .
Olyan , hogy tökéletes , olyan egyszemélyben nincs , vagy legalábbis pici fűszert mindig szeretnénk , mindig feszeget a kíváncsiság minket , hogy " milyen lehet velük " vagy , hogy " milyen lehet vele " , én mondjuk a tartós kapcsolatot szeretem , mert jobban tudok figyelni a kedvesemre , vagy a trió harmadik feleként tudok jobban figyelni , hogy jó legyen mindenkinek .
fack40
#576 (2018-08-10 11:33:52) |
Az igazi partner az egy jó társ is lehet! A jó szex partner az az aki fantáziadús,érzéki és vad egyben és többet nyújt,mint egy társ! 

[1-60] [61-120] [121-180] [181-240] [241-300] [301-360] [361-420] [421-480] [481-540] [541-600] [601-635]

hirdetés

A felhasználói élmény biztosításához Eropolis cookie-kat használ. Tudj meg többet.     Rendben, elfogadom.