Csak szex?
Semmi érzelem, csak szex? jó ez így?
A témához nem szólhatsz hozzá

Hozzászóláshoz előbb be kell lépned. Ha nem vagy még tag, előbb költözz be!

Hozzászólások

1
szangoma#7
Nos nem látom d remélem nem én vagyo az elsö aki ide ír .
Ha mégis akkor a következöket akarom elmondani , szerintem az korfüggö. Olvatam egy jopfa dolgot hogy huszévesen szinte mindegy, harmincas korosztály már válogatósabb , a 40 es az inkább a 30 asokat részesiti elönyben és az ötvenesek a 20 éveseket keresik ,
Bár enm értek vele egyet , de szerintem érzelmek nélkül mindez olyan minha az ember megtörli az orrát , Nöknél meg tapasztalataim szerin ez vagy alkohopl függö , vagy ha nincs katalizátor akkor ez nem megy , hacsak nem hivatásos , ami persze mindent borit 
csók
Árpi
rudrig#6
Két (vagy több) ember egymáshoz való kapcsolata sosem egyszerű. Az eredeti témaindító kérdéshez: CSAK szex, érzelem nélkül szerintem nem létezik. Valamilyen szintű vonzódás a másikhoz mindenképpen kell. Lehet ez alapesetben az a bizonyos állati-testi vonzalom, de mivel mi mind emberek vagyunk, biztos hogy nem marad ezen a szinten. Egy hosszabb kapcsolat pedig egész biztos hogy idővel átalakul, elmélyül. Amúgy, ha jól belegondol mindenki a maga kapcsolataiba, szerintem 90% feletti arányban fizikai, testi vonzalommal kezdődtek. Hogy azután mi lesz belőle, az a partnerektől függ, kölcsönösen. Az a bizonyos "semmi érzelem" lehet egy alkalommal, de már a második _közös_ _akarattal_ létrejött találka feltételez valamiféle érzelmeket. Különben nem jönne létre.
Biztos, hogy nem ennyire egyszerű. Minden esetre az ember kíváncsi. Kíváncsi, hogy milyen egy fiatalabb, egy vele egykorú, vagy egy idősebb hölggyel a szex.Ha sikerül, összejöhet egy olyn idősebbel, aki meg éppen "fiatal bikát" keres az impotens férje helyett,vagy csak mellé fiatal szeretőt.Esetleg hármast.Persze az is előfordul, hogy a férfi lát közvetlen közelről egy szeretkező párt, és feltámad benne a vágy, hogy a férfit ő is megérintse, kapcsolatba lépjen vele. Ha ez találkozik a másik vágyaival, máris a biszexualitásnál tartunk. A dolog természetesen ennél is bonyolultabb.
piszke2009#4
előzmény
Válasz a(z) 2-es üzenetre:
azért ennyire nem egyszerű ez a jelenség...talán összefügg a családi kapcsolatokkal...jobb magyarázat kellene
A(z) #3 hozzászólást egy arra jogosult személy letiltotta.
Lehet, hogy off, de azt is tapasztalom, hogy 30-as férfi biszex, 40 feletti férfit is keres. (Nem homo!) Talán felfedezhető benne némi Oidipus komplexus. Nem tudom. ...
mota#1
Üdv mindenkinek. Nagyon úgy néz ki, már más megfogalmazta azt, amit én keresek ezen az oldalon.   :-) 
Mégpedig Miskolc környékéről (ha lehet észak felé) szeretnék találni egy 40 feletti hölgyet laza, de tartós kapcsolatra. Tudom, ezek szinte teljesíthetetlen feltételek, de bízom benne, hogy valaki rácáfol.  :-) 

1
Beköltöznél Eropolisba?
Elfelejtetted a jelszavad?
Információ
A felhasználói élmény biztosításához Eropolis cookie-kat használ. Tudj meg többet.     Rendben, elfogadom.