első élmények

itt vagy: Eropolis > Belváros > Forum

Ha elfelejtetted a jelszavad...
Ha még nem vagy tag...

első élmények
Nagyon szívesen olvasnám bárkitől első élményeit. Minden témában, legyen ez hetero, homo, bi, leszbi, teljesen mindegy. Érdekelne, milyen nyomot hagyott az első bennetek, meghatározta-e későbbi szexuális szokásaitokat?Változtatott-e az addig elképzelt szexualitásotokon?Közelebb kerültél a másik nemhez vagy inkább megerősített, addigi elképzeléseitekben?Nincsenek tabuk, mindent szívesen olvasnék és átbeszélhetjük, ha van rá igényetek!
Hozzászólnál? Gyere és regisztrálj!
telihold69#182015-02-26 20:49:32
Válasz a(z) 17. üzenetre: Rendben.Megértettem. Odafigyelek rá.
morgocska55#172015-02-26 20:47:08
Válasz a(z) 15. üzenetre:Te mint a fórum gazdája azonban odafigyelhetnél milyen írást teszel ki. Kiskorúakról sem képet sem egyéb információt nem rakhatsz ki. Ez a történet nem volt idevaló. :(
telihold69#162015-02-26 19:51:12
Válasz a(z) 9. üzenetre:Sajnálom ha így látod. A korodat elnézve, tudom mire gondolsz. De!! El kell mondjam, abban az időben mi nem az internetről tanultunk szexelni. Kellett a személyes tapasztalat.Néha még az útmutatásnak is örültünk.Mégis megtanultuk mi, mire való. 
telihold69#152015-02-26 19:46:42
Válasz a(z) 14. üzenetre:Sziasztok. Valóban nem ilyen történetekre gondoltam, de mivel a történet gazdája kérte, így közzé tettem.Köszönöm a hozzászólásokat. Nem baj, ha vitáztok, de az oldal valóban másról kellene szóljon.Azért továbbra is várom a sztorikat. Köszönöm.
esther#142015-02-26 16:26:46
Válasz a(z) 13. üzenetre:
Látod, én ilyen vehemens vagyok..az élet számos terén.

Ezért súlyos  letöltendő éveket lehet kapni!...szóval hol a helyük a gyerekekkel kapcsolatos történeteknek?? 

Nem, és nem lehetsz ennyire nyitott, sem felvilágosult, vagy szemellenzős (?) hogy -ugyan, tudjuk hogy sántít itt az  a megállapítás miszerint nem csemegéznek rajta - és hogy csupán egy megrázó történet(ként kezelik)!-álszentség lenne ezt képzelni, és nem azt, amit én gondolok.

Ez egy fórum, és mint ilyen, ez is egy hely arra,ahol szót lehet emelni ellene- és én ezt tettem. 
Igen  a közjóért,és  mert szívemen viselek embereket és sorsokat, és mert  gyűlölöm és elítélem az erőszakot.Mert empatikus, és jóindulatú nő vagyok, de  olyan is emellett,aki kiáll az igazáért, vagy amiben hisz. Akár csak te! ;) 

Nincs bajom -és másokkal ellentétben nem gúnyolom ki senki első élményét- nyilván mindenkinek van ilyen története, és nem csak happy end-del végződő...
Feltételezem a fórumgazda sem rémtettekre kíváncsi, hanem vidám/erotikus..stb élményekre.Amolyan első bénázásokra, megmosolyogtató  történetekre.

Szerintem tegyünk pontot a végére, mert nagyon elment a fórum más irányba.
Amiért elnézést is kérek a gazdájától!
pandora#132015-02-26 15:59:38
Válasz a(z) 12. üzenetre:

Wow...csak kapkodom a fejem a vehemenciád elől.  :o  :o  :o 

Na meg te is jó alaposan félreértelmeztél :) Pedig azzal kezdtem, de hogy még egyértelműbb legyek: veled együtt én is szívesen ennék reggelire pedofílokat, én is szívesen csinálnék a tojásaikból rántottát, felkarikázott kolbásszal. :) Hidd el, ehhez még szülőnek sem kell lenni, elég ha valaki - ahogy írod - normális lelkületű ember!

Nem is védem őket, és nem is állok ki pozitívan, semmi nem állna távolabb tőlem. Az áldozatért állok ki, mert ha ő el akarta mondani, és erre felhatalmazott valakit, akkor részemről én nem moderálnám ki, és nem is "kérnék" meg senkit arra hogy fogja be. :) A hozzászólásom lényege tulajdonképpen ez volt. Azt hiszem, a moderálás nem a mi dolgunk. Nem nagyon szeretem amikor csupa jó szándékból, csakis a közjó érdekében persze...de elhallgattatunk másokat. Megvannak a portál szabályai, és azok, akik ezeket alkalmazzák. Amíg ebbe belefér, én óvakodnék az ilyesmitől. Senki nem tüntette fel csoda jó storyként, amin lehet csemegézni! Ezt csak beleképzelted. Az, ami. Egy megrázó történet. Attól még a fórum témájába vág.

Azt sehol nem olvastam, hogy csak happy end meg "jó" történeteket (ha már magyarok vagyunk) lehet leírni, ahogy azt sem olvastam sehol, hogy aki nem ért egyet, és ennek hangot is mer adni, az pandorás. ;)

esther#122015-02-26 12:34:31
Válasz a(z) 10. üzenetre:

Hát sajna sikerült szépen belemagyaráznod olyat, amit eszem ágában sem volt mondani.

Akkor szépen sorban:
Nem mondtam egy szóval sem-de még csak eszembe sem jutott, -hogy valaki ez után kap kedvet kipróbálni a pedofiliát. Pontosan azt írtam, hogy ez egy aberráció.
Én azt ecseteltem, hogy ne legyen ez egy sikamlós úgymond” jó sztoriként feltűntetve! „ ( és nem story kedves pandora- ha már magyarok vagyunk..) egy gyerekkorban elszenvedett bántalmazás. Mert ez igenis az! A gyerek nem tud/mer nemet mondani az általa tisztelt felnőttnek..és a többi..nem ragozom.
Hogy mi, felnőttek  ezt olvasgatva -amikor gyereket erőszakoltak, bántalmaztak, kihasználtak- ne egy erotikus történetet csemegézzünk, hanem igenis ítéljük el!
Ez a normális!!* Ezt elítélni a normális-* válasz a kérdésedre, hogy „hmm.... mi a normális.”

Az áldozat beszámolója volt olvasható-közvetítő által! Kvázi még nicknévvel sem merte megosztani. Vajon nem azért mert feldolgozhatatlan számára? De igen! 
„Csípőből azt hurrogtam le”- ez sem így van: mert kifejezetten* kértem, *méghozzá óhajtó mondatban-hogy ne ossza meg jó történetként feltűntetve a bűncselekményt. Kiemeltem vastagon, hogy nem neki kell szégyenkeznie-aki szenvedője volt, hanem aki elkövette. Vastagon szedve, hogy észrevegyék, akik maguk is átéltek hasonlókat.

Napjainkban éppen hogy nem a szemünk elé tartjuk az ellenzőt, hanem igenis kiemelt figyelmet kap a gyermek bántalmazás. ( tegnap esti fókusz pl).
Az ilyen történetek semmilyen felületen ne kapjanak nyilvánosságot, mert ez bűntény, a zsaru magazinban a helye, és nem egy erotikus közösségi portálon! 

Aki ilyenre kíváncsi, oké, megtalálja a fórumát. Tegye! Azt kértem, *hogy ne kapjon felületet itt.* Látod nem is jött több „story”...csak te lobogtál be, és szokás szerint ellentmondtál, mert az olyan pandorás. Hát te már csak ilyen vagy.  :) 
Elfogadom, te is fogadd el az én véleményemet,- ami egyben* minden egészséges lelkületű felnőtté is*-  és mielőtt kiállsz a témában pozitív véleménnyel, gondolj bele mi mellett kardoskodsz. 

Apropó: van gyereked? Nekem van, kettő is, de aki egy ujjal is hozzájuk ért volna ..már nem lenne  szaporodóképes.

Prüdériáról az én esetemben beszélni botorság...nem ismersz..szóval max elhiszed,( vagy nem  :pirul: )  ha azt mondom nem vagyok az. Aki itt leledzik, nem hiszem, hogy ez a jelző illene rá. ;) 

Végezetül: éppen hogy nem csuktam be a szemem, hanem *egyedüliként én emeltem szót ez ellen*
.
Sajnálom, hogy téged is zaklattak. 
És minden gyereket sajnálok, akit ilyen beteg lelkű emberek kihasználnak!Tehetünk ellene!!


gyurko8#112015-02-26 03:40:54
Válasz a(z) 10. üzenetre:

Abban igazad van, ha lapu alatt marad a dolog, akkor az áldozat nehezebben dolgozza fel, és így másokat sem világosít meg. A pedofília szerintem is látens, valami kiváltja.
De én úgy vélem mivel ebben a történetben egy érzelmi kényszer jelent meg, hogy a szomszéd kihasználta a gyerek bátortalanságát és az intimitásával zsarolta meg, ezért ez már nem természetes szex élmény.
Ennek a storynak egy pszichológiai szaklapban, vagy életmód magazinban talán jobb helye lenne.

Viszont létezhetnek olyan gyerekkori történések amik szép emlékek maradtak fájdalom nélkül, mert nem játszott az erőszak és a kihasználás. Ezek gyakorlatilag örök titkok maradnak, és nyilván nagyon kevés, de ide ezek még szerintem leírhatók lennének.
Természetes vonzalom gyerekek között, és gyerek-felnőtt között pedig biztos létezik.
pandora#102015-02-26 00:21:57
Válasz a(z) 7. üzenetre:

Nehéz kérdéseket feszegetsz.

Azzal mindenképpen maximálisan egyetértek, hogy a pedofília a legundorítóbb dolgok egyike, ami létezhet. Sokkoló az ember számára, akár szülő, akár nem. 

Ezzel együtt úgy gondolom, hogy azzal, ha a szemünk elé teszünk egy szép kék lapot, még nem lesz kék az ég. Azt is gondolom, hogy azzal, ha nem állítunk beszédtabukat, ha nem gyakorlunk önkéntes cenzúrát, még nem fogunk a jelenségnek reklámot csinálni. Azt sem hinném, hogy egy kvázi normális (hmmm...mi a normális), szóval egy nem pedofil embernek nem fog ilyen tartalom olvasása után megjönni a kedve a dolog kipróbálásához. Aki meg csámcsog az ilyen tartalmakon, az egyébként is talál máshol is, ez a fórum porszem a tengerben. 

Szóval nehogy már pár idióta miatt, aki élvezettel veri ki az ilyen storykra, mindenki más öncenzúrát gyakoroljon! Főleg, hogy itt az áldozat beszámolója volt olvasható. Az ilyen traumákkal pedig épp az szokott lenni a probléma, hogy az áldozat azért nem tudja feldolgozni a történteket, mert megveti magát, szégyell beszélni róla. És lám-lám, van is rá oka, hiszen csípőből lehurrogod. :(

Számos ismerősöm története, sőt, bizonyos értelemben a saját történetem sem férne a cenzúrádba.

Sajnos tény, hogy az ilyesmi storyk gyakoribbak mint azt az emberek gondolnának. Ha becsukjuk a szemünket, azzal változtatunk valamin? Nem hiszem. Sőt. A szőnyeg alá söprögetéstől nem lesz tiszta a szoba. Gyakran a prüdéria, a mellébeszélés, a szégyenkezés, a szalonképesség mindenáron fenntartása éppenhogy segíti a sunyi pedofílokat, akik utálják a fényt, a nyilvánosságot, az egyenes beszédet.

Mindezek mellett, alapból és elvből viszolygok minden cenzúrától.
gyurko8#92015-02-25 20:46:57
Fiúk ez most komoly? A hawer mutatta meg mire jó még a kuki a pisilésen kívül?
Semmi belső előzmény?
 "próbáltam mindenben utánozni, akkor sem sikerült"
Tényleg így fedeztétek fel magatok?  Ne vegyétek személyeskedésnek, de dobtam egy hátast.
gyurko8#82015-02-25 20:28:21
Válasz a(z) 7. üzenetre:

Egyetértek, szerintem sincs itt a helye ennek, még ha igaz is.

" kisfiú voltam amikor a szomszéd pasi meglátta, hogy anyu ruháit (kombiné) próbálom"
 :cigi: Hát ez a mondat azért... nnna  :D  Milyen szemei lehettek a szomszédnak...
esther#72015-02-25 14:13:06
Válasz a(z) 5. üzenetre:

Sok mindenre nyitott vagyok, nem tagadom, és nem is titkolom.. Gyakran olvasok blogot, fórumot..
De, amikor gyerekek szexuális erőszakolásáról, kihasználásáról és bántalmazásáról hallok, akkor elfog az undor. 
*Ez bűncselekmény,amit  pedofíliának hívnak*. És ami, mint tudjuk szexuális aberráció is egyben.
A bűnözők a  börtönökben még maguk között is megvetik azt, aki egy gyereket bántalmaz, és ilyen értelemben kihasznál.A legalja a börtön hierachiában is.
 
Sajnálom, hogy ilyen történetet osztotok meg itt, és erre kíváncsi a hallgatóság.( ámbár nem szaporodnak az ilyen gusztustalan írások, sem a a hozzászólások.Szerencsére! Hangsúlyozom:  *Nem az a gusztustalan, aki elszenvedte * -ő azt hiszem viseli a bántalmazása nyomait, a mai napig is!! Nem hiába név nélkül tette.) 

Bíztam benne, hogy mások is szót emelnek ez ellen: ne legyen már egy úgymond "jó sztori" az, amikor gyereket szexuális bűncselekmény és bántalmazás/abúzus ér!

Legyünk már ennyire felnőttek, hogy ezen ne csámcsogjunk, és ne ez legyen a fórum témája!
Mondom ezt itt -igen itt , egy szexoldalon, nem tévesztettem el a házszámot! - de annyi minden más felnőtteknek  való, hozzánk méltó és élvezhető téma van, hogy ez ne legyen az! 

Kérlek titeket,itt ezt ne reklámozzátok, mert megvetendő,elítélendő, és sokan szülők ( is)  vagyunk. Feltételezem te is, aki a fórumot indította. Legyen benned egy egészséges erotika, ami felnőtteknek és felnőttekről szól.
Ennyi lenne a kérésem! Köszönöm!
egyeste#62015-02-24 22:02:53
Helló.Nekem is hasonló volt az első... A szomszéd gyerek barátom ő már tapasztalt volt a szex terén vagyis már volt orgazmusa tudta hogy kell meg mit :P . Egyszer el hívott s meg mutatta akkor nem volt semmi. Majd utána elmentem haza s otthon elmentem a kerti wc-ben s előröl kezdtem az egészet s akkor mikor megjött az akkora élvezet volt számomra hogy utána egy hétig nem mertem megismételni :D . 


Meg van ... 
telihold69#52015-02-24 20:13:19
A(z) #5 hozzászólást a hozzászóló vonta vissza.
telihold69#42015-02-24 19:31:52
Válasz a(z) 2. üzenetre:valóban ez a kép címe, de kedvesem punciját ábrázolja
czjohnny#32015-02-24 10:31:26
Válasz a(z) 2. üzenetre:
Nem gondoltam volna, hogy a tied van rajta.  :o 
aloha#22015-02-24 02:19:02
na most ebben az a vicces, hogy a profilképed címe: puncim
telihold69#12015-02-23 18:43:42
Látom nekem kell elkezdenem. Lehet így is illik :)Első szexuális élményem fiatal srácként egy fiúval volt. Ő mutatta meg, hogyan elégíthetem ki magam.Napoztunk egy kis patak partján. Nem messze tőlünk két csaj napozott, nagyon kis bikiniben.Őket néztük, lestük mikor a srác elővette félig már merev farkát a gatyájából.Simogatni, húzogatni kezdte. Hamar kemény lett.Kérdeztem, mit csinál, mire azt mondta, próbáld meg te is. Hidd el, nagyon jó lesz.Kissé még szégyenlősen, de én is azt tettem amit ő.Hamar eredményes lettem és életemben először saját magam tettem keménnyé farkamat.Barátom nem sokára nagyon begyorsított és hamar elélvezett. Nagyokat nyögve spriccelte a gecit.Én hiába próbáltam mindenben utánozni, akkor sem sikerült. Hazamentünk. Este a kádban a jó meleg vízben újra gondoltam a délutánt. Megint kezembe vettem a dolgokat és most végre sikerült. Először okoztam örömet magamnak.Ezután már egyre többet csináltam, mert igazán jó érzés volt.Nagyon sokszor élveztem magamnak és egyre jobb volt. Meghatározta korai fiatalságomat.

[1-18]



Ajánlott szobák
#bdsm_szoba2830BDSM - extrém szexualitás

#bepo2000100Különösen perverz
Ajánlott szobák
#biszex_szoba85101Biszexuális vagy, be kell lépned!

#tonyy69100Kismeret
Ajánlott szobák
#maszti_szoba600Eropolis hivatalos maszti szobája

#centrum_szoba200Belvárosi szexmentes csevegő
Ajánlott szobák
#homo_szoba5270Meleg férfiak egymás között
Ajánlott szobák
#hetero_szoba3530Heteroszexuális vadászterület, meleg és biszex mentes övezet.
Ajánlott szobák
#profi_csajok910Türelmi zónás csajok várnak

#profi_pasik100Türelmi zónás pasik várnak
Ajánlott szobák
#transz_szoba2320Transzszexuális csevegő








A felhasználói élmény biztosításához Eropolis cookie-kat használ. Tudj meg többet.     Rendben, elfogadom.