hirdetés
Simple vásárlói tájékoztató

Tere-fere

itt vagy: Eropolis > Belváros > Forum

hirdetés

Ha elfelejtetted a jelszavad...
Ha még nem vagy tag...

Témagazda:

ninive

Tere-fere
*  Hadisten fórumának eredeti leírása :     *

"Ez egy fórum azoknak, akiknek van valami fontos mondanivalójuk, humoros történetük, stb. vagy bármi kikívánkozik valakiből ami érdekes vagy tanulságos lehet mások számára is.
Nincs alaptéma ezért itt, ha valaki eltér a hozzászólások tartalmától, vagy a kommentek nem épülnek logikailag egymásra az nem minősül trollkodásnak.  :o 
Humor és önirónia tekintetében senki ne fogja vissza magát! :D 

De a moderálás jogát fenntartom!!!  :P 

"Bolond vagyok, de nem hülye!"     :D "

Hozzászólnál? Gyere és regisztrálj!
nincs kép flogiszton
#882 (2019-11-29 20:55:10) |
Minden kívánságod így teljesüljön, a vers, amit kértél: 

Lermontov: Hálaadás

Hála, Uram, köszönet mindenért:
a szenvedélyért, mely cikázva jár át,
a tanulságért, mit düh és árulás ád,
a mérges csókért, mely üdvöt igért,
a tűzért, mely hiába gyúlt ki bennem,
és minden csalódásért, ami ért:
csak egyet kérek, - azt, hogy már ne kelljen
soká hálásnak lennem mindezért.

;) 

ninive
#881 (2019-11-29 12:24:53) |
Válasz a(z) 880. üzenetre:

Pedig mindenre van többféle magyarázat. A másik verzió, hogy a párja (is) kezeli a lapot, és ő tiltott.

Én is is pörögtem egy ideig, ki nem? AZután összevetettem az házasság előtti, és utáni énemet, és rájöttem, mintha kiesett volna a közel 30 év, és folytatom ahol akkor abbahagytam. Nemsokára találkozom első szerelmemmel, amitől félek egy kicsit.  

A legtöbb nő a keresés kezdetekor átesik azon az euforikus, pár hónapig tartó aktív korszakon, amelyben az első tapasztalatokat megszerzi.  A szűrőtől, és  a szerencsétől is  függ, hogy bennragadnak a hintában, vagy sikerül kialakítani fejlett kapcsolatrendszert, vagy elmenekülnek, vagy ami a legrosszabb, ők is pörgetőkké válnak.  Természetesen azokkal sincs semmi baj, akik tovább hintáznak, csupán sajnálatra méltó,  ha (ál)szenteskednek. 

[ugrás az előzményre]
szindbaad
#880 (2019-11-28 08:27:52) |
Válasz a(z) 879. üzenetre:
 :o Annyira szerény vagyok, hogy erre a megijedős verzióra nem is gondoltam. :D Majd bocsánatot kérek, hogy letiltott ok nélkül. :D 

A faszkörhintát némely esetben értem. 
Van a családban egy nemrég elvált nő, aki azt mondta, hogy rájött, hogy azért akad bele mindig nős férfiakba, mert nem akar elköteleződni. És ez eddig benne se tudatosodott. 
Van munkája, jól keres, randizgat és ez neki jó. De azért mindig jönnek a csalódások, és az átbaszások. :( 

De ha az eddig itt, általad leírtakat jól raktam össze, te is ezt csinálod. Rosszul látom? ;) 

[ugrás az előzményre]
ninive
#879 (2019-11-27 22:59:07) |
Válasz a(z) 879. üzenetre:

Hogy te milyen kicsinyes bosszúálló vagy télleg! :D 

Pedig lehet, hogy csak megijedt  a nő, mert egy jó pasi nézegeti, ha a párja egy "dagadék "   :vigyor: 

Mielőtt a korlátolt elmék kombinálnának megosztom, hogy elvetemült cougar vagyok. 40 felett, nem vonzódom jelenleg egyetlen férfihez sem, és sajnos, úgy néz ki, ezen senki nem tud már segíteni   :pirul: 

AMúgy  tisztelem aki letilt, jobb, mint a bogáncs, akit hiába rugdosol, ragad(na), kivéve, ha nem kicsinyes bosszú mert elutasítottam, úgy viszont röhej.  

Nincs mit érteni  a nőkön, AMit egy férfi megadna nekik, azt többnyire olyantól szeretnék, aki másnak adná meg. Ezért sokan lebegtetnek akit lehet, és/vagy felülnek a faszkörhintára, várva arra az egyre, és nem értik, hogy pont ezért nem találják meg.   :cigi: 

[ugrás az előzményre]
szindbaad
#878 (2019-11-27 22:29:33) |
Válasz a(z) 877. üzenetre:

Valószínűleg igazad van, de az egyik rossz tulajdonságom, hogy ha igazságtalanság ér, kib@szottul bosszúálló vagyok. :cigi: 
Írtam a dagadék pasijának, hogy nagyon ki lett velem szúrva :D :cigi:  , meg hogy keresse már meg az ált. iskolai tankönyvet amiben a kör átmérőjének és a kerületének számítása van. :D 
Akkorát röhögtem amikor ő is letiltott.
Még arra se veszem a fáradságot, hogy tiltsam őket.
Ilyenekkel van teli az eropolis.

[ugrás az előzményre]
nincs kép flogiszton
#877 (2019-11-27 21:23:55) |
Válasz a(z) 876. üzenetre:
Érzéspazarlás:) Amikor úgy tilt le, hogy még csak nem is láttam az adatlapját, utána megnézem, ki volt. Leesik a tantusz, hogy ezt akarta, hát ettől remélem nagyobbat élvez, mint hogy ránéznek, sekély kéj.Mondanám, hogy sajnálom, de a látvány nem pazar, viszont legalább érzéki/etlen).

[ugrás az előzményre]
szindbaad
#876 (2019-11-27 18:52:51) |
Pl. azt se értem, ha valakinek megnézem az adatlapját, és utána letilt úgy, hogy a legkisebb kommunikáció se történt köztünk. 
Üldözési mánia? krisztinnna2

Tudom sajnálni szegényt. :cigi: 
szindbaad
#875 (2019-11-27 18:46:36) |
Egy rakás dolog van amit meg tudok adni a nőnek akit szeretek, de van néhány amit ebben az életben nem fogok megérteni. :D 
pandora
#874 (2019-11-27 17:28:49) |
Válasz a(z) 873. üzenetre:

A másik fél megértése is elég jó alap egy kapcsolathoz. ;)

[ugrás az előzményre]
szindbaad
#873 (2019-11-27 15:56:08) |
Válasz a(z) 872. üzenetre:
Az élet nem ezt mutatja.
Vannak prioritások.
És amiket én írtam, a nők jelentős részénél közte van.
Az más kérdés, hogy sok nem kapja meg. (ezt se) 

Nem állítom, hogy ennyi elég a tökéletes boldogsághoz (ami nem létezik), de jó alap egy kapcsolatnak.

[ugrás az előzményre]
pandora
#872 (2019-11-27 15:42:45) |
Válasz a(z) 871. üzenetre:
Már miért csak egy dolog lehet fontos? :D
Nagyon sokminden fontos! :D
Mind egyformán. Hogy még könnyebb legyen teljesíteni. :D

[ugrás az előzményre]
szindbaad
#871 (2019-11-27 15:40:18) |
Én eddig azt hittem, hogy a nőnek az sokkal fontosabb, hogy valaki - akire fel tud nézni - rajongással szeresse (és rendszeresen jól megdugja az igényének megfelelően).
 :napersze: 
pandora
#870 (2019-11-27 15:28:06) |
Válasz a(z) 869. üzenetre:

Akkor Chuck Norrist akarom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 <3  <3  <3 

[ugrás az előzményre]
szindbaad
#869 (2019-11-25 20:57:23) |
Válasz a(z) 814. üzenetre:

Chuck Norris érti a nőket.
 :D 

[ugrás az előzményre]
szindbaad
#868 (2019-11-25 09:23:59) |
Minden relatív:

A tízezresnek, amiről nem tud az asszony, sokkal nagyobb az értéke.

ninive
#867 (2019-11-22 11:23:15) |
Válasz a(z) 865. üzenetre:

Inkább megnyirbálja némelyek önbizalmát, és máshol  próbálják visszaszerezni. Elég különböző eredménnyel.  :P

Amúgy fejben dől el sok minden, az is, hogy a változatosságot a partnerek egymásban, vagy mindig másban keresik-e, na én az utóbbi esetben vágnám le... :D

[ugrás az előzményre]
ninive
#866 (2019-11-22 09:29:08) |
Válasz a(z) 863. üzenetre:

Hogyne, sejtettem. :) 

Szerencsémre a hozzám közelállók, sem csinálnak ügyet ilyesmiből, és mindig elámulok azon, amikor sokan tragédiának élik meg, ha partnerük elfelejt valami címeres ünnepet, évfordulót, aztán burjánzik, és érzékenységet szül, a partner meg nem tudja mi történt, mi a durci oka...

Válasz a(z) 864. üzenetre:

A képlopásos tájékozatlanság hagyján, de hogy valaki azt sem tudja 2019-ben, hogy egy csomó programmal rá lehet keresni a képekre, és pillanatok alatt megtalálhatóak a neten. Ez a képlopó-terjesztők tudatlanságát IS jellemzi.

[ugrás az előzményre]
szindbaad
#865 (2019-11-22 09:22:17) |
Válasz a(z) 862. üzenetre:

Mert ha szétnyílik a "libidó olló" az levágja a férfi f@szát? :o 

[ugrás az előzményre]
szindbaad
#864 (2019-11-21 21:07:19) |
Van még aki azt hiszi, hogy képet lopni csak letöltéssel lehet?
 :o 
Hogy mik vannak?
szindbaad
#863 (2019-11-21 21:06:12) |
Válasz a(z) 862. üzenetre:

Műbalhé volt.
Nem zokogtam a sarokban, mert családom népes női csapata nem tudott róla, csak kíváncsi voltam, másutt is így volt-e.
Én a rádióban hallottam.

[ugrás az előzményre]
ninive
#862 (2019-11-21 10:04:33) |
Válasz a(z) 858. üzenetre:

Nem tartom szükségét az ilyen napoknak. 

Csak azért mert nő vagyok senki ne "ünnepeljen", azért se mert anya vagyok. 
Gyermekeim, partnerem hétköznapi spontán figyelmességei sokkal értékesebbek, mint a címeres ünnepeken kötelező virág, csecsebecse, stb.

A valódi férfi számomra mindennap az, és érzi is. 

Hatalmas önbizalmat ad (talán egy életre) ,   a "mindennapos" férfi szerelme, de amekkora áldás, akkora átok is lehet, pláne ha szétnyílik a libidó olló, vagy egyéb problémák adódnak...

Munkám során is akadtak nők, akik panaszkodtak (fáj a punci, nem tudnak ülni), mások boldogan élvezték, és hozzáedződtek. 
Ismerve a férjeket, partnereket is, az az érdekes, hogy nincs senkinek a homlokára írva a potencia, ugyanúgy akad az intro-és extrovertált személyiségek között is. De tényleg ritka, pláne 40 felett. 

[ugrás az előzményre]
szindbaad
#861 (2019-11-21 08:10:12) |
Nem vagyok kárörvendő, de hogy ismét egy klasszikust idézzek:

"Aki kurvának áll, ne csodálkozzon, ha megb@sszák!"

:cigi:
szindbaad
#860 (2019-11-20 13:08:46) |
Válasz a(z) 859. üzenetre:

Ez csak mellékszál. Az írásom fő témája a nemzetközi férfinap.

Az lehet a baj, hogy kicsi az ismeretségi köröd, vagy túl szerények.  :D 
Esetleg nem tartott csak pár napig az a kapcsolat, ahol bebizonyíthatták volna. :/ 

[ugrás az előzményre]
pandora
#859 (2019-11-20 12:48:10) |
Válasz a(z) 858. üzenetre:

Én meg olyan férfit nem ismerek, aki minden nap képes lett volna szexre. :napersze: 

[ugrás az előzményre]
szindbaad
#858 (2019-11-20 12:16:48) |
Válasz a(z) 857. üzenetre:

Ezek szerint senki nem tudta, vagy elfelejtette. :( 
Bezzeg ha márc. 8-án... :P 

Világszerte a nemzetközi férfinap szervezői a következő célokat tűzték ki:

Megünnepelni a férfiakat és a fiúkat, hogy elismerésre kerüljön az értékes és pótolhatatlan hozzájárulásuk, melyet a közösségeinkért és a társadalmunkért tesznek.
Előtérbe kell helyezni a nemek közötti egyenlőséget és szükséges támogatni a nemek közötti kapcsolatokat.
Ki kell emelni az erőt és a bátorságot, amivel a férfiak a jobb és biztonságosabb közösségi élet kialakításában vesznek részt.
Pozitív férfi példaképeket kell felmutatni. Itt nem szabad a filmsztárokra és a sportolókra gondolni. Hétköznapi férfipéldák kellenek, akik megtestesítik a mindennapi dolgozó embert, aki egészséges és tisztességes életet él. (Wikipédia)

Mindennap dolgozik? És egészséges és tisztességes?
Létezik?
Olyat aki minden nap dug és egészséges talán. De hogy tisztességes, (hűség) már nehezen. :D 
Nem létezik az a nő aki egy hétnél tovább hajlandó lenne minden nap szexre. Olyat ismerek aki addig bírta.  :cigi: 

[ugrás az előzményre]
szindbaad
#857 (2019-11-19 23:33:44) |
Csak halkan kérdezem a hölgyektől.
Ki, mivel lepte meg a szívéhez legközelebb álló hímneműt a férfinap alkalmából? :D 

ninive
#856 (2019-11-17 12:21:15) |
Válasz a(z) 853. üzenetre:

https://www.youtube.com/watch?v=XCeDN_mZta4

[ugrás az előzményre]
nincs kép flogiszton
#855 (2019-11-17 09:55:12) |
Megtetszett, megosztom.

„Minden az ellenkezője annak, aminek látszik, semmi nem az ellenkezője annak, aminek látszik.”
nincs kép flogiszton
#854 (2019-11-16 15:27:53) |
Válasz a(z) 853. üzenetre:
Nem voltak ott az értekezleten  :D 

Egyszer az állatok tanácskozást tartottak az erdőben,hogy ki a legerősebb állat az oroszlán után.
A medve azt mondta,hogy ő a legerősebb állat az oroszlán után.A farkas is azt mondta,hogy ő a legerősebb állat az oroszlán után.Az oroszlán megunta a vitát, a mancsával rácsapott az asztalra és kijelentette,hogy utána a legerősebb állat a nyúl.A nyúl remegett. Ne remegj mondta a felesége.Harapj meg valakit és az majd félni fog tőled.A nyúl odament a medvéhez és jól beleharapott a medve fenekébe.A medve azt hitte,hogy egy szúnyog csípte meg.Hátra nézett és akkor látta,hogy a nyúl az a legerősebb állat az oroszlán után.Bocsánatot kért és elsomfordált.A kis nyúl felbátorodott. Odament a farkashoz és annak is jól beleharapott a fenekébe.A farkas azt hitte,hogy egy dongó csípte meg.Hátra nézett és akkor látta,hogy a nyúl az a legerősebb állat az oroszlán után.Bocsánatot kért és ő is elsomfordált.A nyúl elszemtelenedett.Odament a tigrishez és annak is jól beleharapott a fenekébe.A tigris a mancsával hátracsapott és agyon ütötte a nyulat,mert a tigris nem volt ott az értekezleten.

Rajkin: A nyúl

[ugrás az előzményre]
szindbaad
#853 (2019-11-16 14:48:19) |
No comment

https://www.youtube.com/watch?v=wRMhydnPQGk
macaron
#852 (2019-09-11 03:33:10) |
Válasz a(z) 850. üzenetre:tejóisten...

[ugrás az előzményre]
ninive
#851 (2019-09-09 09:09:03) |
!kep:https://www.eropolis.hu/imgs/USERGALL/7/USRf_745bfc4/b69b1d.jpg

- Mit csinálsz ma este?  -
- Sorozatot nézek, ne zavarj!  -

...
 !kep:https://nlc.p3k.hu/uploads/2018/09/csengetett2.jpg  
nincs kép flogiszton
#850 (2019-09-06 17:24:29) |
Valami bájosan pajzánt is.

Dsida Jenő: Jámbor beszéd magamról

Vándor voltam, koldus,
vándor, mint a gólya.
Kurjongattam olykor,
Isten csavargója.

Úti feszületnél
mindíg csöndes lettem,
bozontos kutyámmal
álldogáltunk ketten.

Tiszta fa-sarúval
jártam síkot, dombot
s be-betartogattam,
amit Krisztus mondott.

Meg nem botránkoztam,
szemlélődtem békén
kocsis durvaságán,
papok kövérségén.

Nyüvet nem tiportam,
nem kínoztam pókot,
tréfát, bort szerettem,
szerettem a csókot.

Kértem Szűzmáriát:
Héttőrsebü Bánat,
kíméld meg a kíntól
lelkem kis anyámat!

Harangzsonduláskor
imámat eresztém:
hadd haljak meg úgy, mint
kedves, víg keresztény.

Rezeda volt szivem,
citera, virág-dal.
Bálokon táncoltam
huncut leánykákkal.

Éjjel a szobámban
angyalok motoztak
és takaróm alatt
meg-megcsiklandoztak.

Dsida Jenő (Szatmárnémeti, 1907. május 17. – Kolozsvár, 1938. június 7.) erdélyi magyar költő.
nincs kép flogiszton
#849 (2019-08-20 08:39:05) |
„De az ösztön az valami olyasmi, ami meghaladja a tudást. Kétségkívül rendelkezünk olyan
finomabb idegszálakkal, amelyek lehetővé teszik a számunkra, hogy meglássuk az igazságot
akkor is, amikor a logikus következtetés vagy más akaratlagos agyi tevékenység már
eredménytelen.” Nikola Tesla: Találmányaim 
charlie1905
#848 (2019-08-05 08:41:20) |
Válasz a(z) 847. üzenetre:

"Az a gyanús, aki nem gyanús."
 ;) 

[ugrás az előzményre]
nincs kép flogiszton
#847 (2019-07-31 18:49:57) |
Válasz a(z) 846. üzenetre:

Gyanús vagy :D  

[ugrás az előzményre]
charlie1905
#846 (2019-07-31 12:43:55) |
Hogy mikről maradtam le???
 :o 

Majd gyakrabban jövök.

El ne higgyétek!
nincs kép flogiszton
#845 (2019-07-29 20:37:16) |
A KGB beidéz egy embert, aki tudja, hogy nem követett el semmit, el is mondaná, a tiszt nem hagyja, de kinéz az ablakon.
-Maga bűnös, mert itt van.
De a többi kint...az mind gyanús.
ninive
#844 (2019-07-27 17:28:17) |
A(z) #844 hozzászólást a moderátor vagy maga a hozzászóló törölte.
[ugrás az előzményre]
nincs kép flogiszton
#843 (2019-07-27 16:25:20) |
Két festmény jutott eszembe:
René Magritte "Ez nem egy pipa" c. képe.
Egy pipát ábrázol. 
"Ez nem alma " c. képe.
Egy almát ábrázol.
A vetítés nem azonos a valósággal.
Majakovszkij utolsó szavai az öngyilkossága előtt:
-Elvtársak, ne lőjetek!

ninive
#842 (2019-07-26 08:54:11) |
Válasz a(z) 841. üzenetre:

Pedig léteznek szűzkurvák. :P
Nekik is köszönhetők az önbizalomhiányos,  potenciazavaros &/ minden nőre gerjedő macsóimitátorok, trófeagyűjtők.  
A bi, és homoszexuálisok sem lennének egyre többen,  ha kevesebb lenne belőlük.  Ez utóbbit, egy már gyermekkorában is homoszexuális ismerősöm mondta.

Másfelől pedig, a nőket feldúlnak, meg(gyö)törnek a férfi megfelelőik, vagy az áldozatok áldozatai. 

Tyúk, vagy tojás?

[ugrás az előzményre]
nincs kép flogiszton
#841 (2019-07-24 21:42:52) |
Válasz a(z) 840. üzenetre:

Szerintem nem azonos halmaz azzal, hogy nem lehetsz egyszerre szűz meg kurva, de van átfedés.

[ugrás az előzményre]
charlie1905
#840 (2019-07-24 08:05:32) |
"Megpróbálunk megszerezni mindent, és közben elveszítjük azt is, amink van."
 :napersze: 
ninive
#839 (2019-07-21 12:07:51) |
- Kedvesem!
Szeretlek, de most választanod kell! 
Második nem leszek! 

kelt, 2019, 
példány:  5 db
ninacroft
#838 (2019-07-19 10:12:35) |
Válasz a(z) 837. üzenetre:

Egyetértünk, nem jó átesni a ló egyik oldalára sem. :) 
Bár, aki nem önző, nem feltétlenül hagyja, hogy kihasználják, csak talán lelkiismeretesebb, ami persze nem kifizetődő. :)

[ugrás az előzményre]
charlie1905
#837 (2019-07-19 09:22:46) |
Válasz a(z) 836. üzenetre:

Az önzésnek is vannak fokozatai.
Nem lehet folyton mások boldogsága az első. Egy kis egészséges önzés kell, hogy legyen mindenkiben.
Persze sokan vannak akik a beteges önzésüket is teljesen rendben valónak hiszik.
De sose az a hülye aki (ki)használ másokat, hanem aki hagyja.
Ez vonatkozik mindenre az életben. 
A szexre is.
Közhely, de így van.

[ugrás az előzményre]
ninacroft
#836 (2019-07-14 15:29:44) |
Válasz a(z) 835. üzenetre:

Csapongó elmém, kalandozó gondolataim miatt ritkán bírom figyelmemet hosszú távon egy személyre összpontosítani, pláne, ha unalmasnak találom. Így aztán én sem igénylem a túlzott érdeklődést, viszont ha mégis kialakul valamiféle kapcsolódás, a praktikusan gondolkodó, határozott, a nem tipikus és a te szavaiddal élve egészségesen gyakorlatias személyiségek tesznek kíváncsivá és villanyoznak fel (akkor meg különösen, ha egyébként cseppnyi zavart, bizonytalanságot is érzek az Erőben :) ). Tőlük viszont nehéz megszabadulni (pláne, ha nem is akarod igazán, haha), mert akaratlanul is fenntartják ezt az állapotot. És akkor szexről még nem is beszéltünk... :D :) 

Az önzőséget nem tartom jellemhibának, bizonyos határokon belül szükséges velejárója az érett személyiségnek. Ennek ellenére, azok a driverek, melyek alapvetően meghatároznak engem, nem engedik, hogy a saját igényeim, vágyaim minden helyzetben elsődlegesek legyenek. Kiállok a magam igazáért, de mindig ott suttog az a belső hang, hogy "ne tegyél nagy kárt, ne sértsd meg túlzottan". Aki önző, az nem foglalkozik a másikkal (legyen az baráti vagy párkapcsolat), ő könnyen le- vagy átkapcsolódik akár párhuzamosan is, ha annak érzi szükségét. Ezért írtam, hogy az önzésre képesség hiánya marad nekem, mert néha jó volna drasztikusabbnak lenni. 

[ugrás az előzményre]
ninive
#835 (2019-07-13 17:14:36) |
Válasz a(z) 833. üzenetre:

Úgy gondolom, ha büszke vagy rá, és jó érzéssel tölt el, akkor nem vesztettél semmit, még ha fájt is. Ő az, aki vesztett. 
De az a tapasztalatom, hogy  a többség , legyen az férfi nő, az önzőhöz (aki lehet egészségesen gyakorlatias is) vonzódik, aki észre sem veszi, vagy kevesebb figyelemre méltatja, mint szeretné, vagy kevésbé szereti, mint ő. És ez mindenféle társas, szociális kapcsolatra vonatkozik. 

Ha valaki nem fordít rám annyi figyelmet, amennyit szeretnék, vagy nem mutat elég érdeklődést, nem erőltetem. Több energiát irányítok  azokra, akiknek van rám igényük.
Régen próbáltam kérdezni, utánamenni, de rájöttem, nem fontos mindent megérteni, és mára csak magamban mondom: Kész, ennyi, az ő döntése. 

Mindig vannak, akik kilépnek egy baráti körből, kapcsolatból, mindig eltávolodnak emberek,  akiket szerettünk, ki ezért, ki azért, de jönnek újak, és betöltik a helyüket.
Azután, ha hiányzunk, előkerülnek újból.
Én most pont ezt élem meg, régebbi "szerelmek" , barátok kerülnek elő újra, dönthetek szabadon, merre lépjek.  Páran most kezdtek távolodni, amikor több a szabadidőm, ők éppen pörögnek, és kevesebb energia jut rám, mint ezelőtt. Néha úgy érzem, hogy csak addig voltam jó, ameddig szükségük volt rám, de néha kell egy kis szünet, és frissítés. Tapasztalom, hogy valahol, minden borongást egy felderülés követ, előbb vagy utóbb. :)

[ugrás az előzményre]
ninive
#834 (2019-07-13 17:14:36) |
A(z) #834 hozzászólást a moderátor vagy maga a hozzászóló törölte.
[ugrás az előzményre]
ninacroft
#833 (2019-07-13 09:28:08) |
Válasz a(z) 832. üzenetre:

:) Nem olyan, szerencsére. Nem gyász ez, hanem öröm, cseppnyi hiányérzettel. 
Inkább olyan, mint amikor gondozol egy madárfiókát, amelynek kell a bátorítás reggelente az első szárnycsapások előtt, hogy aztán a repülésében már nem kizárólagosan te, hanem bárki gyönyörködhessen.
Bár a birtoklási vágy erős tud lenni, a legfontosabb a szabad akarat tiszteletben tartása, még akkor is, ha ez részedről lemondással jár; ha ez azt jelenti, hogy  a felfedezett ritkaságokból neked nem jut "több", mint másnak. /A veszteség részben pedig az önzőség(re képesség), annak is a hiánya marad az enyém. :)/

[ugrás az előzményre]
nincs kép flogiszton
#832 (2019-07-13 08:12:17) |
Válasz a(z) 831. üzenetre:
Logikai szempontból számomra több esélyes a dolog.Vagy megszabadult a zavaraitól, vagy légköri volt és meg akart felelni, de a mimikri fárasztó.Senki nem tud a másik akár jobbító szándékú akaratának sem a keze-lába lenni, mert sérti a szuverenitását, megmenteni, megváltoztatni épp ezért nem lehet senkit, csak önmegváltás létezik.
 Még akkor sem, ha ezt szelíd szeretettel teszik, mert ott a kényszer, és a "nem vagyok elég jó" érzése, ez szétnyomja a kapcsolatot.
De a dolgok természete szerint, ha ez volt, volt ott más is, nem szerettek eléggé.Gondolom én, te meg , amit jónak látsz:)
Ha meg így volt, azért nem kár.
Arra a perverz vonzalomra, hogy az kelljen, akinek én nem kellek én  is hajlamos voltam, de elmúlt,átkapcsolt a váltó, elég hosszú szenvedéses pálya után, de kifutott.
Értem a gyászt, csak kívülről számomra a veszteség mértéke aggályos.Ha ilyen volt, nem ér ez ennyit.

[ugrás az előzményre]
ninacroft
#831 (2019-07-11 22:30:08) |
Furcsa egy helyzet az, amikor büszkeséget érzel, mert valaki a te szavaidnak köszönhetően megszabadult az önértékelési zavaraitól, miközben éppen te vagy, aki a legtöbbet veszítetted is ezáltal... :D 
ninive
#830 (2019-07-11 20:37:03) |
Válasz a(z) 829. üzenetre:

:) Ami engem illet, csak hülyültem, mert azt hittem ő is , amikor lódított. AZ éleslátása nem változott, jelzésértékű, mind a kirohanás, mind a törlések. AZ ő döntése, tiszteletben tartom...- magam távol ezután.

[ugrás az előzményre]
charlie1905
#829 (2019-07-11 10:36:51) |
Attól, hogy valaki töröl a számára nem tetsző (egyébként nem sértő) hozzászólásokat, bármennyire szeretné is, nem alakul ki jobb kép róla.
De ha (az egekig érő nagyságú IQ-jával :D ) nem jött rá, hogy az értelmes emberek a megnyilvánulásai alapján ítélik meg és nem a mások véleménye alapján, akkor tegye!
ninive
#828 (2019-07-10 23:00:35) |
Az átkozottak élvezetei 
Vár Uccá-ban jelent meg

az átkozottak élvezetei
a boldogság rövid pillanataira
szűkűltek:
mint a kutya bámuló szeme,
mint a viasz négyszöge,
mint a tűz emésztett városháza,
a megye,
a kontinens,
mint hajadonok és szörnyek
tűz ette haja;
sólyom zúg a körtefán,
tenger omlik karmai között,
Idő
részeg és dohos,
minden lángol,
minden nedves,
minden rendben.

Bukowski
nincs kép flogiszton
#827 (2019-07-08 20:55:36) |
"A szegény kis trombitás szimbolista

klapec nyöszörgései" című ciklusból

Mint aki halkan belelépett,

És jönnek távol, ferde illatok

Mint kósza lányok és hideg cselédek

Kiknek bús kontyán angyal andalog

Mint aki halkan belelépett.

Mint aki halkan belelépett,

Valamibe... s most tüszköl s fintorog;

Mint trombiták és roppant trombonok

S a holdvilágnál szédelegve ferdül

Nehéz boroktól és aranyló sertül

Úgy lépek vissza mostan életembe

Mint kisfiú, ki csendes, csitri, csempe

S látok barnát, kókuszt, koporsót, képet -

Mint aki halkan belelépett.

Karinthy Frigyes: Kosztolányi Dezső
charlie1905
#826 (2019-07-06 09:40:23) |
Kurva szar érzés, akor rájössz, hogy valaki, aki... ugyanúgy játsza a kis játékait mint a legtöbben.
 :( 
nincs kép flogiszton
#825 (2019-06-19 20:00:11) |
Válasz a(z) 823. üzenetre:
A világ dicsőségét :) Mi mást?
 Ez is társadalmacska, rétegekkel, pályákkal,sémákkal,önceleb viszketegséggel,klikkekkel (tag vagyok én is) és ki tudja, kikkel.
Élek-halok  :) érte, ezért lett Schröd-inger az én feltételes  reflexem.
Lila-felületnek vannak váratlan ajándékai, érdemi beszélgetést és egyéb átélést is kaptam innen, azért megérte itt lenni. 
Mostanában leginkább turistaként mondat-slalomozó kukkoló vagyok.

[ugrás az előzményre]
ninive
#824 (2019-06-19 11:53:10) |
Válasz a(z) 823. üzenetre:

Engem nem zavarnak, sőt!
Kifejezetten hálás vagyok neki, hogy elterelik tőlem az érdekteleneket...

Mulattat, amikor betiltanak, vagy gúnyolnak, olyasmit,  amit képtelenek értelmezni, vagy nem ismernek.  

[ugrás az előzményre]
charlie1905
#823 (2019-06-19 10:02:34) |
Mivel ez az egyetlen hely, ahol ezt a kérdést offolás nélkül fel lehet tenni:

Vajon mit kompenzálnak az itteni fórumokon, blogokon magukat fényező megmondóemberek???
Egyáltalán, ha nekik minden űberfasza, akkor mi a lópéniszt keresnek itt?
Esetleg mégse minden annyira frankó mint amennyire láttatni szeretnék?

[1-60] [61-120] [121-180] [181-240] [241-300] [301-360] [361-420] [421-480] [481-540] [541-600] [601-660] [661-720] [721-780] [781-840] [841-882]

hirdetés

A felhasználói élmény biztosításához Eropolis cookie-kat használ. Tudj meg többet.     Rendben, elfogadom.