Kitiltsuk végleg a Türelmi zóna lakóit a többi negyed chat szobá

itt vagy: Eropolis > Belváros > Forum

Ha elfelejtetted a jelszavad...
Ha még nem vagy tag...

Kitiltsuk végleg a Türelmi zóna lakóit a többi negyed chat szobá
Minden tiltás ellenére a Türelmi zóna lakói rendszeresen saját magukat reklámozzák a többi negyed chat szobáiban, véleményedet, majd szavazatodat is kérjük azzal a szigorítással kapcsolatban, miszerint a Türelmi zóna lakói ne léphessenek be más negyed közös szobáiba.
Hozzászólnál? Gyere és regisztrálj!
replay#5252009-01-13 15:33:23
A(z) #525 hozzászólást egy arra jogosult személy letiltotta.
taurusboy#5242009-01-11 21:32:44
A(z) #524 hozzászólást a hozzászóló vonta vissza.
almokban#5232009-01-10 14:44:00
Igazad van.A párcserére vágyó , bi, hetero és homo , hirdetőket is el kellene szeparálni egymástól. Főleg a párkereső egyszerüektől.Hányféle szempont is ez?
almokban#5222009-01-10 14:40:00
Válasz a(z) 521-es üzenetre:Helyesbitek:Akkor...Ha itt van olvasni is irni is tudó, szivesen korrigálok még.
almokban#5212009-01-10 14:38:04
Akoor már, csak a moderátorok irogatnának itt egymásnak.Meg birók és ilyenfélék.
maria4#5202009-01-10 13:43:33
Hogy senki ne zavarjon másokat:- párcserére vágyó,bi hetero és homo negyedeket is el  kell szeparálni ne zavarjanak másokat.Ez  lenne demokratikus.
ne-mo#5192009-01-07 17:51:41
Lenne meg egy hozzaszolasom. Nemregen kimoderaltak engem azert, mert kerestem valakit, aki fogadna 1 heti nyaralasra BP-en, ahova szeretnem jonni egy kulfoldi novel. Nos, oke, alkalmazkodtam, bar nem hiszem, hogy ez tenyleg a hazirend megszegese (a no nem lehetne itt polgar, mert nem tud magyarul, raadasul en meglepetest akartam neki szerezni, tudom hogy jolesne). Most pedig korulneztem, mindenhol tovabbra is megy ez a burkolt ajanlgatas, hogy "galansat", "nagyvonalut", stb. 
Ezeket miert szabad irni, ha kulonben a szexszolgaltatast csak megfelelo feltetelek kozott szabad itt hirdetni???
Nem akarok feljelenteni senkit, ezert vannak a birok es moderatorok, hogy olyan ebren reagaljanak mint ahogy az esetemben tortent...
padar#5182008-12-28 18:48:35
Igen!
A profikra szükség és igény van,de a megfelelő és a  számukra kijelölt helyen,bátran,bármikor 
,akármit  hirdessenek.
Mindamellett semmi kifogásom nincs velük szemben.
full#5172008-12-21 22:48:28
Szerintem kár ezen a témán tovább rágódni mint kutya a csonton.Én is sérelmeztem a megkülönböztetést de az új helyzet sem változtatott azon,hogy én továbbra is jól érzem magam itt!
A másik ,vannak oldalak ,ahol pénzt kérnek a hirdetésért ,én meg befizettem a pénzt,nem sokat,de eszük ágában sem volt megjelentetni a hirdetésem...Mehetek panaszra de minek? Akkor inkább itt.Mert akárhogy is nézem én jól érzem itt magam,ha küldök emelt dijas sms-t ha nem.És ez a lényeg!
szexmaster#5162008-12-20 02:34:26
Válasz a(z) 513-es üzenetre:

Kedves i-1!
A hollandiai példa nagyon jó, azonban senki nem tiltja a tevékenységet elismerjük a létjogosultságát, azonban mint minden üzleti tevékenységnek határt kell szabni, és egyértelmű szabályokkal kell biztosítani azt, hogy az üzletmenet is biztosítva legyen, és a szolgáltatást igénybe nem vevőket sem zavarja a tevékenység.

A topic indításának célja, a már meglévő szeparáció chatre való kiterjesztésének megvitatása volt. A szavazás egyértelmű eredménnyel zárult, az azóta eltelt 2 hónapban senki nem hiányolta a chat szobákból az üzleti hirdetéseket, sőt a Türelmi zóna chatje is életre kelt.
Nem kaptunk visszajelzést az érintettektől arról, hogy bevételeik mennyivel csökkentek azóta, de feltételezzük, hogy volt ilyen hatása is, azonban tudomásul kell venni mindenkinek, hogy üzleti tevékenységet csak úgy folytathatnak, ha azzal nem zavarnak másokat.
szexmaster#5152008-12-20 02:12:52
Válasz a(z) 511-es üzenetre:

Nagyon köszönöm kedves ne-mo, kiskirálynak még nem hívtak.

Az SMS-ek ára 5 éve változatlan, talán az zavart meg, hogy eddig 400 Ft+ ÁFA ill. 800 Ft + Áfa volt kiírva, most pedig egyszerűen a brutto összeg, vagyis 480 és 960 forint.

A türelmi zóna lakóira vonatkozó szabályokat eddig is és ezután is be fogjuk tartatni, erről talán ők tudnának mesélni, ugyanakkor nem értem, hogy miért kellene a felhasználóink 1%-át kötelezni arra, hogy tartsa el a maradék 99%-ot, hiszen ők eddig is létszámukhoz mérten sokkal több örömpolgárságot vásároltak, mint más negyed lakói, hiszen üzleti érdekük ezt diktálta.
Eropolis továbbra is ingyenes, te sem vagy örömpolgár, és mégis itt vagy, csuán az ingyenesen elérhető szolgáltatások körét szűkítettük, ami figyelembe véve azt, hogy a korlátozás előtt az egy belépett felhaználóra eső napi kiküldött üzenetszám 1,5 volt, talán elfogadható.
szexmaster#5142008-12-20 01:54:36
Válasz a(z) 512-es üzenetre:

Köszönöm, nagyon jól látod a helyzetet.
Kiegészítésként talán annyi, hogy valóban az emeltdíjas SMS-ek kb. 50% át a mobilszolgáltatók teszik zsebre, mindenkinek a saját szolgáltatója, és ez nem csak nálunk van így, hanem minden magyarországi emeltdíjas szolgáltatásnál ez a helyzet.
i-1#5132008-12-19 17:09:16
Kár hogy lemaradtam a a döntés elötti időszakról. Picit úgy látom letoljuk a problémát feketébe. Azaz a lányok ezentúl suttyomba fogják árulni a szolgáltatásokat. Nyilván ki fog derülni egy két alkalom, amiből viszont égtelen nagy patália lesz ami megint csak nem jó senkinekse. Azon kívül ennek az ellenörzését, betartását ugyan úgy a bírók fogják végezni illetve az admin. Tehát visszadobtuk a labdát oda ahonnan elvettük. 
Olyan ez mint a hollandiai mariuhuana. Amíg tiltjuk ellenőrizhetetlen.
Azt pedig senki nem gondolja komolyan hogy a leszűkített játszótér kielégítő lesz nekik. Nyilván lesz új user név (megint lehet sokat ellenőrizni az azonosságokat) és menni fog tovább.

A másik, hogy egy olyan weboldalon ahol nincs erre igény nem lesz lány aki kinálgatja magát, tehát lehet szenteskedni de nyilván fű alatt akad itt üzlet bőven. Akkor mint játszuk itt el a hattyú halálát?! Vagy a "tisztességes" lányok szeretnék ezt tulajdonképp?

Lehet ellenőrizni nagyon régi motoros vagyok itt. Nem nő, nem bérpunci.
looking-for-partners#5122008-12-17 20:36:46
azért kb. 300 Ft/hó*, az _annyira_ nem megterhelő - ha valaki komolyan gondolja. 
Az eddigi plusz juttatások az "örömpolgároknak" nyilván semmi értelmeset nem adtak hozzá, eljött ennek is az ideje.

És miért ne maradna itt senki? Mi nem tudunk másik jól működő, eléggé látogatott és ingyenes oldalról.

* ráadásul - ha jól tudom - ennek kb. felét se kapja az oldal üzemeltetője
ne-mo#5112008-12-17 20:27:29
En az uj dontesrol szeretnem par szot irni, hatha az Eropolis kiskiralya is jon ide... megertem en, hogy minden a mai vilagban penz korul forog, de...

Nem tartom okos lepesnek ekkora korlatozast, ekkora (nem regen megnovekedett!!!) orompolgari dij mellett. Csokkentsek az orompolgari dijat elfogadhato mertekre, a TZ-sek pedig kotelesek legyenek orompolgarsagot kivaltani - es akit rajtakapjak, hogy titokban, TZ-n kivul kinalja magat penzert, vagy azonnal tavozzon, vagy koltozzon a TZ-be.
Az Eropolis tobbi resze maradjon, ahogy volt - ingyenes, es nem profiknak valo.
Ha maskeppen cselekszik az Eropolis "tulajdonosa", akkor nemsokara senki nem lesz itt, TZ-eseken kivul. De ez nekik sem lesz jo...

Ennyi.
kelomen#5102008-12-16 11:28:01
Hali.

Engem nem zavarnak a türelmi zónások, csak az az igasság, hogy van az oldalon egy olyan hely aminek kimondottan az a célja, hogy ott legyenek. Nem tagadom, hogy én is nézegetem és az a pasi aki tagadja az szerintem hazudik (kinek nem inge ne vegye magára). De ha én nem örömlányokkal szeretnék ismerkedni akkor nem szívesen nézem, hogy ot is szelektálni kell ahol elvileg ők nincsenek ott. Mégegyszer kihangsulyoznám, hogy semmi bajom velük, de mindenkinek meg van a helye ezen az oldalon. Szerintem.
evidori#5092008-12-12 23:20:13
Válasz a(z) 508-es üzenetre:Sok ember meg azért lép ki az eroról mert sok itt a hozzád hasonló bunkó!
replay#5082008-12-10 12:55:04
A(z) #508 hozzászólást egy arra jogosult személy letiltotta.
nxxxon#5072008-12-09 13:36:20
Engem nem zavar ne tiltsuk kiőket.
full#5062008-12-04 09:57:57
Válasz a(z) 505-es üzenetre:Ki mivel keresi a pénzét?Szerintem Te sem a sok eszeddel,ez látszik a helyesirásodon,barátom!
Nem akarlak én meggyőzni semmiről.Természetesen jogod van a véleményedhez de ahhoz, hogy én mit végeztem, nem sok közöd van!Az igazság pedig valóban fáj, mégpedig az,hogy annyi értetlen,intoleráns,előitéletes ember van,mint Te is!Te itélj el engem én meg téged,aztán jól elleszünk...ja persze ennek semmi értelme nincs.De hát miért ne...?Nem tudnál megsérteni semmivel, mert hogy kinek a véleményére adok azt megválogatom(mellesleg a partnereimet is) és Te nem vagy köztük!!!
replay#5052008-12-04 08:09:31
Válasz a(z) 496-es üzenetre:
-fáj az igazság???
-beszéltem már örömlányal (csak ,hogy meg ne sércselek)
-mesélt pár dolgot!
Na meg a betegségek! ááá
Ja es te mit vigeztél??? magas inteligencia?
Hogy mással nem tudsz pénzt keresni???
viccc
replay#5042008-12-04 08:03:41
A(z) #504 hozzászólást egy arra jogosult személy letiltotta.
brazil#5032008-12-01 12:27:48
nem szabad hogy ne legyenek hisz keresett hölgyek van rá igény
brazil#5022008-12-01 12:25:14
szerintem had legyenek mert van rá igény
full#5012008-12-01 02:44:34
Válasz a(z) 499-es üzenetre:bölcsen válaszoltál és röviden de mire?
kismajom#5002008-11-30 20:09:23
!kep:http://www.eropolis.hu/imgs/USERGALL/FORUMIMG/42153.jpg
Én nem tartom fer dolognak, amíg a férfiak nem panaszkodnak rájuk:)
végüs is ők is azt keresik amit mindjáan, csak ők okosabban csinálják mint mi:)
akik ide lépnek mindegyikőnkben van egy pici perverzitás:)
kyss#4992008-11-30 10:34:09
igen
vimvam#4982008-11-29 11:02:56
Válasz a(z) 474-es üzenetre:
tamara22#4972008-11-27 12:46:13
Válasz a(z) 495-es üzenetre:Nos a probléma hetek óta ugyanaz.Életem egy ksicsit nézz magadba, és gondolkodj el azon hogy te milyen szinvonalat képviselsz.És ez nem az autódra és kirándulás iránti szeretetedre értem.Az meg hogy ki kurva és ki nem ne latolgassuk, mert ismerek nem egyet és nem kettöt akik pénzért"basznak", csak éppen nem TZ-sek.Aztán hogy romlik a szinvonala az oldalnak...Csak úgy súgom hogy a szinvonala már rég megromlott és az hogy tiltották a türelmiseket azt eredményezte, hogy a tűz melyet szitottak csak lobogott most már perszel.És Fullhoz csatlakozva, tényleg emeled az oldal szivonalát.Mit szinvonalát?Fényét!
full#4962008-11-25 11:28:05
Válasz a(z) 495-es üzenetre:Érdekes a szómagyarázatod!Rendkívüli magas intelligenciára vall amivel jelentősen megemelted az oldal színvonalát.Máskor az ilyen magasröptű megjegyzéseken felhúztam magam de már csak mosolygok rajta.Igaz a mondás,"nagy az Isten állatkertje"...
replay#4952008-11-21 16:54:41
A(z) #495 hozzászólást egy arra jogosult személy letiltotta.
full#4942008-11-18 23:05:39
Válasz a(z) 493-es üzenetre:Megnéztem először magyar vagy-e.Adatlapod alapján igen.Gratula az angol tudásodhoz.Szerintem mindenkit lenyűgöztél.Remélem azért még tudsz olvasni magyarul.Én értem amit irsz darling de a kurvák nagy része franciául tud.Megirnád nekünk francia nyelven is?
treyder5#4932008-11-18 16:36:16
A(z) #493 hozzászólást egy arra jogosult személy letiltotta.
bela56#4922008-11-17 15:08:27
Igen tiltsátok ki öket, habár már müködik, mert kaptam leveletvalamelyik örömlánytól és mire megnéztem volna a "pofájá", már letiltottátok, gratrula!
nautica#4912008-11-16 08:52:18
Válasz a(z) 467-es üzenetre:
Kanboy teljesen igazad van.Sokszor a bírók nem foglalkoztak azzal  aki 2 percenként másolta be a közösbe az ajánlatát.Elmondhatnám hogy az egyik bíró is megkeresett privát levélben épp azután hogy a szobából kírúgott.És még csodálkozott hogy nem álltam szóba vele.
És az is érdekes hogy egy bíró rendszeresen egy türelmishez jár.A kettős mérce az nagyon megy itt.
Velem senkinek nem volt eddig problémája.Nem zaklatok senkit.Aki akar az megtalál.Mivel visszajáró vendégeim vannak tudom hogy ezt a korrektségemnek köszönhetem.
Szóval mindenki nézzen magába!És aztután ítélkezzen!
zsoltxx2#4902008-11-11 18:39:16
A(z) #490 hozzászólást egy arra jogosult személy letiltotta.
tyrant#4892008-11-11 10:04:33
Válasz a(z) 488-es üzenetre:Igen kedves Full,valahogy igy van.Legyünk akármely szexualitás kéviselői,próbljunk megfelelően toleránsak lenni egymással.Ezért is irtam,hogy komplex a probléma.Szerintem sokat kell tanulnunk még az amberi kapcsolatok terén,főleg a tolerancia az amelyben erősen le vagyunk maradva.Morális kérdések ezek.Azzal is egyetértek,hogy mi magyarok ilyenek vagyunk...öngerjesztőek.Egyébként igen nehéz állástfoglalni a felvetett kérdésben.Engem jobban bosszant az olyan homoszexuális aki osrtomol a levelekkel,ajánlatokat tesz ,hogy pénzel támogat stb.holott világosan megirom,hogy hetero vagyok.De hát mindenkinek meg van a maga kis problémája etéren ami szúrja a szemét.Tudod én már több mint három éve vagyok itt...(kisebb-nagyobb megszakitásokkal) és a szemem előtt változott meg a portál ilyen irányba.Régebben ez nem volt ilyen erősen kontrasztolt ez a probléma.Valahogy mostanság egyre romlik a site állaga az egyre több user miatt.
full#4882008-11-10 23:49:34
Válasz a(z) 483-es üzenetre:Vonjuk le szerintem a következtetést együtt.A türelmisek és az un.uzerek között is egyformán vannak bunkók.Persze könnyebb kimondani,hogy mivel kurva,bunkó is egyben.Pedig köztünk sincs több bunkó,mint ugy általában az emberek között,legyen az férfi,nő,travi,homo,hetero,bi,stb.
De mindig jó téma kiemelni vkit a többi közül és rászállni vkire,vkikre..Ilyenek vagyunk mi,magyarok!!!Azért is tartunk ott,ahol...De ez már nem ennek az oldalnak a problémája!Mindenesetre jobb megférni egymással mint ellenségeskedést szitani.Sajnálom,hogy ez az ellenséges hangulat itt is felvetette a fejét!Ha nincs probléma,csináljunk magunknak.Ez a magyar mentalitás!
tyrant#4872008-11-10 12:01:10
Ugyanakkor legyünk kicsit objektivek is.
Ez egy erotikus társkereső.Amikor az ember olyasmivel találkozik egy lapon,hogy érzelmi,romantikus,csak nézelődöm,szexről nem beszélgetek stb. akkor felemrül bennem a kérdés,hogy minek van itt?
Menjen el a baba-mama magazin vagy nők lapja portálra és ott biztosan nem fog talákozni-legalább is ilyen töményen-szexuális témákkal.
tyrant#4862008-11-10 11:54:54
Válasz a(z) 485-es üzenetre:
Nos drága Lotti,pontosan én is ezt irtam alább.A türelmisekkel még csak-csak ellenne az ember de ha ehez még az általad felvetett userek is csatlakoznak,az már együtt komoly probléma.
Ugyanakkor még mindig abban látok némi kiuatat,hogy a reglepok kitöltésénél legyen kérdés az is,hogy : türelmisekkel szeretnénk-e kapcsolatba lépni alakolom adtán,avagy sem? Probléma továbbá a más beállitottságuak levélostroma is néha.A baj az,hogy sokan nem tudják fékezni önmagukat.Összetévesztik az erotikus társkeresőt a "ki tud gusztustalanabbúl beszólni a másiknak" portállal.
Szóval komplex problémág vannak és valószinüleg ez csak fokozódni fog.Lassan emiatt kikopnak,elvándorolnak a tényleges keresők.
egy-lotti#4852008-11-09 23:15:34
Válasz a(z) 484-es üzenetre:
Egyetértek maximálisan, mind a nőkre mind a férfi
türelmi zónába regisztráltak korlátozásában, azt 
gondolom, hogy az egy szolgáltatás ergo ára van akkor fizesse meg az önreklámozást, akinek igénye
van arra a szolgáltatásra bizonyára megkeresi azt
a szektort ahol megtalálhatók!

Abban a reményben, hogy akik ezt a témát nyitották el is olvassák, szeretném megjegyezni,
hogy az itteni problémának fenti téma csak egy szelete. 
Tudomásom szerint nem én vagyok egyedül akit zavar egyes személyek alpárinak sem nevezhető levelezési stilusa - tudom le lehet tiltani a nemkívánatos viselkedésű egyént, de az sem megol-
dás minden esetben, mert törlik magukat a rendszerből, majd ismét regisztrálnak és ott folytatják ahol abbahagyták - a stilusjegyekből felismerhető az illető személy
jozsi65bau#4842008-11-09 18:22:47
szerintem ha valaki pénzt kér egy szolgáltatásért akkor fizessen is a hirdetésért.ha erre vagyok kiváncsi akkor majd arra klikkelek.ha meg valaki szimpátia alapján akar ismerkedniakkor tudja hova kell reggelni.ne rabolja senki önös és üzleti okokból az időmet,
tyrant#4832008-11-08 07:15:08
Válasz a(z) 482-es üzenetre:
Ez nem ilyen egyszerű ám.Account-ra vagy emailcímre lehet kitiltani.Új account és új enmal és máris minden marad a régiben.Szerintem a kúltúráltságnak kellene az alapállásnak lennie.Aki akarja ,így is megtalálja őket ha hírdetnek.Aki meg nem,azt meg hagyják békén.Talán fel kellene egyes türelmisnek ehez nőnie?!
szebasztokrator#4822008-11-07 20:08:33
Véleményem szerint nem kell őket kitiltani,ez erős lenne.elvégre egy türelmi zónásis szexelhet élvezetből, ahogy ez már megtörtént velem is egy ilyen találkozáskor.:)s nem bántuk meg, se ő se én:)jó haverság,és szex lett a dolog vége.azonban van akit zavar az efféle marketing.én úgy vagyok vele, hogy ha nem kell,egy szolgáltatás nem irok neki.viszont velem is előfordult már hogy kb 10 perc után mondta mega tag, hogy mi is a lényeg..:)erre is volt már példa.szerintem az opp, figyelmeztesse s ha nem veszi tudomásúl akkor tiltsa ki a chatről.ez igy korrekt vele szembenis, és a többi látogató se lenne zavarva.kéttszeri alkalom után pedig végleg tiltsák ki.hirdesse magát  TÜRELMI  zónában.azonban rögtön ezzel kezdeni, hogy türelmi zónás a srác vagy lány..jó..akkor chatbe be se jöhetsz..ez igy éles kicsit elsőre.!privát igényeik is vannak:)én tudom:)üdv..zsolti
klavi#4812008-11-04 14:12:24
Szerintem moderálni kellene az üzeneteket. Valaki,ha hírdet,legyen határozott,és döntse el, hogy mit akar ill. szeretne! Ki az aki kétségek között tud élni, félni a feleségtől vagy bárkitől, mert egy számítógépük van.Meg lehet oldani, még otthon is külön titkosított postafiókkal.Aki erre nem képes, kérjen tanácsot és minden gond megoldódik!Főleg, amikor ilyen felkészült és nagy gondoskodással odafigyelő rendszergazdák vannak.klavi
eropolice#4802008-11-03 17:21:27
Válasz a(z) 478-es üzenetre:

Szia!

Ha ilyennel találkozol, kérlek írd meg egy bírónak, aki ugyanabban a negyedben van, mint az illető.
tyrant#4792008-11-02 09:08:39
Bár ez a topic nem erről szól elsősorban,de azért megjegyezném,hogy nem a türelmisekkel van elsősorban a gond.Nagyobb problémát okoz egy-egy user alpárian mocskos viselkedése.Nehezen emészthető számomra az amikor valaki fel jön ide és bunkó stilusával megrontja a légkört.Sok esetben tapasztalható,hogy az itteni lányokat nyiltan lekurvázza mert abban a téves hitben van,hogy ha erotika akkor ez az alap megszólitás és beszélgetési forma.Természetesen ha valaki szót mer emelni ezellen,akkor ő kapja a fenyegetésekkel fűszerezett és hasonló stilusú beszólásokat.
Ezt a chateken lehet tapasztalni elsősorban.De fokozva a problémát,néha még a biró is úgy tesz mintha ott sem lenne.
Szerintem ez sokkal nagyobb probléma mint a türelmi zónások megjelenése.
bifiubp39#4782008-11-01 13:52:37
Válasz a(z) 473-es üzenetre:

Igaza van fullnak, a türelmisek át- vagy újraregisztrálása egyéb negyedekbe nem akadályozható meg. Már én is láttam nem kevés olyan nő hirdetését, amelynek szövegéből nyilvánvaló az üzleti jelleg, bár egy szóval sem említi, vagyis nem lehet belekötni. 

Bár idegesító a chatszobákban önmagát reklámozó sok türelmis, ez még mindig a kisebbik rossz volt. Most az lesz, hogy megismerkedsz, elbeszélgetsz valakivel, aztán majd jó sok belefektetett idő után derül csak ki, hogy pénzt kér a drága.
tamara22#4772008-10-31 13:11:36
Válasz a(z) 476-es üzenetre:Ebben teljesen igazat adok.Viszot sztem akkor is hülyeség volt tiltani a türelmiseket.
tyrant#4762008-10-30 20:37:33
Válasz a(z) 475-es üzenetre:
Dehogynem számoltak.Csak egyelőre még IP cim alapján nem tilthatnak senkit.Megjegyzem,nem is baj ez,hiszen ha valaki visszajönne mint "normális" hirdető,nem kaphatna alkalmat a regelésre sem a tiltás miatt.Igaz,hogy kiosztott azaz dinamikusak az IP.cimek,de ezt ált.a szolgáltató már régen nem minden belépésnél osztja újra.Azaz nem mindig változik.Szóval nem könnyű és jelen esetben olyan IP lokátorral nem hiszem,hogy rendelkeznek ,amely legálisan megmutatja,hogy pontosan melyik helységben tartózkodik az user.Nem beszélve,hogy ennél pontosabb infót nyerni ma engedély nélül büncselekmény.Magyarul hack!
Kizárólag csak az marad ha összefognak ellenük illetve ,bizunk az üzletiek józan itélőképességében és a rámenősebbek visszábbvesznek magukból.
Jah,abszolút pártatlan vagyok az üzletikkel kapcsolatban.
Még egy megjegyzés!
Az üzemeltetőnek bele kellene venni a reglapok kérsdésébe,hogy alkalom adtán elfogadja-e a felhasználó az üzletszerűségből közeledőket.Mert ha a lapon szerepel a "nem/igen",akkor joggal lehet felháborodni... Ráadásul az üzletis ha megfelelően intelligens,tudomásul veszi a reglapon szereplő információkat.
tamara22#4752008-10-30 14:08:54
Sziasztok!
Látom sok az elégedetlen és kevés az elégedett ember.Nos hogy a türelmiseket kitiltottátok Fullnak kell igazat adnom, és már magam is pedzegettem eme megoldást, mint felmerülhető problémát.Lehet hogy előző véleményeim nem nagyon vagy csak részben voltak érthetők, így leírom kis részletezéssel, vagyha úgy tetszik magyarázattal.Tehát nézzük a múlt béli dolgokat és induljunk ki azokból.Mindenkinek van adatlapja igaz?Hogyne lenne hiszen adalap nélkül túl sok kérdést tennének fel az emberek egymásnak. Nos azon rajta van hogy ki és mit keres.Tehát adott esetben ha vki türelmi zónás sejteni lehet a keresgélés okát.Nos nagyon sok türelmissel nagyon jól el lehet beszélgetni- ez tapasztalat-, és nem mindegyik rámenős.Azzal hogy tiltottátok őket semmit nem értetek el csak magatoknak csináltatok sok melót azzal, hogy törögessétek a szabály szegőket.Meg annyit hogy sokan itthagyják ezt az oldalt.Én megértem hogy aki olyat keres amiért fizetni kell megtalálhatja az adott helyen, de hát mikor a saját negyedében könnyebb lenne és nem kellene ide-oda kattintgatni stb.Most a szitu csak annyi hogy rengeteg türelmis lesz ilyen-olyan negyedben más nicken és burkoltan.Vagyis mint már említettem regelhet másnicken és folytathatja ténykedését burkoltan.Szerintem a bírók és operátorok ezzel nem számoltak, mint ahogy azzal sem hogy saját maguknak csináltak munkát.És Fullnak igazat adva "csakszexhez", tényleg ha priviben elmondja ahhoz nincs közöd semmi, csak ha rá privizel.
tyrant#4742008-10-29 10:53:43
Sziasztok!
Szerintem nem kell kitiltani őket.Miért is kellene.Ha minden esetben tudjuk azt,hogy kikkel is beszélgetünk akkor meglepetés nem érhet.Persze az is igaz,hogy valamilyen szintű kúltúráltsági is kellene,hogy járjon ezzel.A lvelek között nem ritkán találni ajánlatokat kéretlenül.Szerintem a legoptimálisabb az lenne ha egy kompromisszumot kötnénk velük.Ők is és mi is tiszteletben tartjuk a reglapokon leirtakat.Bár az is igaz,hogy ezt sosem fogjuk elérni.Hiszen mint tapasztalatam régebben(másik ,azaz  ex nickem alatt),heteró létemre a melegek is folyamatosan küldték a kéretlen leveleiket,ajánlataikat.Szóval ez a kinek,hol a helye elég komplex probléma.
full#4732008-10-28 23:25:00
Válasz a(z) 471-es üzenetre:Kedves!Ezzel a döntéssel épp azt érték el,hogy a legtöbb kurva átregisztrálta magát a hetero- vagy belvárosi negyedbe, most kapásból tudnék vagy hármat mondani, és ott találkozol majd  velük.Ha szerencséd van nem fogják burkoltan felajánlsni a szolgáltatásaikat.Egyébként pedig miért kéne kitiltani őket??Nem vétenek a szabályok ellen!!!Egyszerűen csak átregisztrálták magukatt aztán hogy privibe neked majd mit mir ill.ha tel-on beszéltek mit mond,ahhoz senkinek semmi köze nincs!Na most igazodj el,Barátom!
robertanthony#4722008-10-28 21:16:43
A kurva életbe!!!! én nem vagyok Türelmis..egyszerűen heteró vagyok és egyből tilt!!! ha türelmis vagyok hogy találjak szimpátiás megoldást?
csakszexhez#4712008-10-28 11:52:44
Válasz a(z) 469-es üzenetre:
zolibb és a többi pártoló!
Azért én mégis szeretem tudni, hogy a ku.vák a helyükön vannak és nem futok beléjük bárhol.
Véleményem szerint legyen mindenki a maga helyén: aki fizetség fejében akar ke.élni, az tudni fogja, hogy, hova forduljon.
Ha valamelyik k.rva mégis máshova téved, az egész eropolisról azonnal ki kell tiltani.
verus81#4702008-10-25 23:34:01
Érdekes hozzászólások.Nem szeretek chatelni ,de ha fenn is voltam,engem nem zavartak!Olyan link emberek vannak,nagyon nagy szájjal,de ha a tettekre kerül a sor...hagyjuk...úgyhogy néha jobb onnét csemegézni és valljuk be igencsak megkönnyítették az ember dolgát!;)Megtalálják a módját hogy ismét beszélhessünk velük,ebben biztos vagyok! Üdv:Verus
zolibb#4692008-10-25 13:46:02
Szerintem nem kell öket kitiltani. Söt, nagyon is jó, hogy ök is irogatnak ide. legalább visznek egy kis életet a beszélgetésbe. Nélkülük olyan ez az oldal, mint egy nyugdíjas klub ötórai tea ideén. Tele van pasikkal, a csajok meg leginkább csak egymásra kiváncsiak, vagyis marad a melegedö  :-(  Legyen itt profik is!!!  :-) 
gina1972#4682008-10-25 01:23:49
Sziasztok.
Teljes mértékben támogatom hogy kitiltsák a Türelmi zóna lakóit a chat-szobákból.
Akinek az ö szolgáltatásaikra van igénye, ugyis tudja hol keresse öket.
Elvégre gondolom a "fogyasztó" dönti el mikor van kedve vásárolni, és mit...
kanboy#4672008-10-25 00:17:58
Azért a bírók is tükörbe nézhetnének.Voltak itt jó türelmisek, és voltak rosszak.Volt aki aranyos volt,és jaj de nagyon szerették a bírók,és volt akit nem.
Ha következetesen és azonos mérce alapján jártak volna el a bírók, akkor ezt a megosztást lehet, elkerülhettétek volna.
Lényeg a "polgárok" zalaktásáért nem csak a türelmisek voltak a hibásak.
akela#4662008-10-23 14:38:14
Sziasztok!

Szerintem ezt az örömöt nem kellene elvenni.
Nézelődés, beszélgetés legyen engedélyezve, de akit úgy találtok, hogy hírdetést ad fel, nyilvánosan büntessétek meg.

[1-60] [61-120] [121-180] [181-240] [241-300] [301-360] [361-420] [421-480] [481-525]



Ajánlott szobák
#bdsm_szoba3030BDSM - extrém szexualitás

#bepo2000100Különösen perverz
Ajánlott szobák
#biszex_szoba110111Biszexuális vagy, be kell lépned!
Ajánlott szobák
#maszti_szoba1010Eropolis hivatalos maszti szobája

#centrum_szoba500Belvárosi szexmentes csevegő

#szeretot-100Többes kalandok kamionban
Ajánlott szobák
#homo_szoba6770Meleg férfiak egymás között

#zso06100wc-d lennék Dunántúli bi/meleg pervi ffiak
Ajánlott szobák
#hetero_szoba5040Heteroszexuális vadászterület, meleg és biszex mentes övezet.

#hegylako012220Tapasztalt
Ajánlott szobák
#leszbi_szoba100Csak csajok, leszbikus kapcsolatok
Ajánlott szobák
#profi_pasik300Türelmi zónás pasik várnak

#profi_csajok310Türelmi zónás csajok várnak

#edespar100Édes élvezet
Ajánlott szobák
#transz_szoba2720Transzszexuális csevegő








A felhasználói élmény biztosításához Eropolis cookie-kat használ. Tudj meg többet.     Rendben, elfogadom.